MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Sportas

Maksimalų sporto iššūkį priimti kviečia didžiausias treniruočių festivalis Lietuvoje

Kovo 16 dieną Vilnių drebins didžiausias treniruočių festivalis Lietuvoje – „Nike treniruočių diena“. Šeštus metus iš eilės organizuojama sporto šventė šį kartą „Litexpo“ parodų ir kongresų centre dalyviams pasiūlys 25 treniruotes su geriausiais Lietuvos ir pasaulio treneriais. Festivalio organizatoriai kviečia ruoštis maksimaliam sporto iššūkiui ir žada daugybę judesio, nepakartojamos energijos ir malonias atokvėpio akimirkas.

„Jau šeštus metus iš eilės organizuojamas didžiausias treniruočių festivalis Lietuvoje tapo savotiška tradicija tarp sporto aistruolių. Čia susirenka apie tūkstantis sporto mėgėjų, kurių skaičius su metais nuolat vis auga. Jaučiame žmonių susidomėjimą sportu, aktyvia gyvensena, sporto renginiais ir džiaugiamės suteikdami galimybę sudalyvauti ir išbandyti save įvairiose treniruotėse. Tai renginys – sporto festivalis, kuriame daug judėsio, muzikos, šviesų ir labai geros energijos. Tie kas sudalyvauja, lieka visada maloniai nustebę“, – sako renginio iniciatorė sporto prekių gamintojos „Nike“ prekės ženklo atstovė Lietuvoje Milda Monstavičiūtė.

Festivalio metu dalyviai galės rinktis iš plataus treniruočių spektro. Renginyje numatomos net keturios skirtingos zonos. Pagrindinė renginio salė HIGH su aktyvesnėmis ir intensyvesnėmis treniruotėmis kaip „NTC“, „Pound“, „Body Combat“, šokių ir funkcinėmis treniruotėmis. Ramesnio ir žemesnio intensyvumo treniruočių ieškantys galės mėgautis „Pilates“, „Joga“, „Body Ballance“ ar kitomis treniruotėmis LOW salėje. Taip pat dalyviai savo jėgas galės išmėginti atskirose dviračių ir „NTC“ treniruočių zonose.

Vienu ritmu judėti profesionalus ir mėgėjus kvies visame pasaulyje žinomi treneriai Lars Schuijling, Tair Lissauer, Jorge Scott Neyra ir Meeli Kask. Taip pat prakaitą lieti padės ir Lietuvos trenerių komanda: Agnė Buta, Eimantė Šatikauskaitė, Karolina Mankutė, Deimantas Vaitkevičius ir daugelis kitų.

Pasak M. Monstavičiūtės, tokio pobūdžio treniruočių festivaliai vyksta daugelyje pasaulio miestų. Šiemet Lietuvoje „Nike treniruočių diena“ vyksta tą patį savaitgalį kaip ir Estijoje bei Latvijoje. „Trečiąjį kovo savaitgalį pasirinkome neatsitiktinai – norėdami sustiprinti sporto dvasią šį kartą treniruočių festivalį organizuojame tuo pačiu laiku kaip ir mūsų kaimyninės šalys. Tai ne tik didina šio renginio žinomumą, bet kartu suteikia ir papildomo entuziazmo dalyviams, juk pavasario pradžia tai pats geriausias metas pradėti ruoštis vasaros sezonui“, – teigia M. Monstavičiūtė.

Visi norintys pajausti kiekvieną savo raumenuką, dažną pulsą, o vėliau – malonų atokvėpį yra laukiami kovo 16 d. „Litexpo“ parodų ir kongresų centro 1 rūmuose. Daugiau informacijos apie renginį galima rasti www.niketrainingday.lt.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Savaitgalį įvyko didžiausias treniruočių festivalis Lietuvoje

Donatas Andrijauskas

Plaukimo varžybose Vilniuje – olimpinis prizininkas bei pasaulio čempionai

Donatas Andrijauskas

Organizuojamas bėgimas į aukščiausią Baltijos šalyse verslo centro pastatą – „Europa“

Donatas Andrijauskas

Į populiariąsias Zumba treniruotes pagaliau įtraukti ir kūdikiai – pristatyta Zumbini treniruočių rūšis

Evaldas Činga

Sostinės įmonių darbuotojai kviečiami dalyvauti nemokamuose sąmoningo kvėpavimo užsiėmimuose

Made in Vilnius

12-ai sporto klubų sostinėje skirta 2,6 mln. eurų parama

Donatas Andrijauskas

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika