Sportas

Lietuviai sukūrė hibridinį krepšinio žaidimą

Pasauliui pristatytas sporto rinką sudrebinti sieksiantis lietuvių startuolis. Unikalios sporto varžybos bus vadinamos „Twain Sport“, o pirmasis – hibridinis krepšinio žaidimas – šį mėnesį pirmą kartą parodytas tarptautinėje parodoje Londone.

Sporto varžybas organizuos Lietuvoje įkurta Hibridinio sporto lyga (HSL). Prekės ženklo „Twain Sport“ pirmasis žaidimas pavadintas „T-Basket“, jo sezonas prasidės rugpjūtį. Sezonas truks tris mėnesius, jame varžysis 32 atletai.

Greitas ir dinamiškas žaidimas pristatytas Londone šią savaitę vykstančioje sporto parodoje.

 

„Vienos rungtynės truks vos 60 sekundžių, du sportininkai unikalioje aikštelėje varžysis, kuris surinks daugiau taškų, – teigė Hibridinio sporto lygos vadovas Šarūnas Mazalas. – Pavadinome sportą hibridiniu, nes šiame žaidime daug lemia kompiuteris: jis parenka stovus, iš kurių atletai turi paimti kamuolius ir mesti į krepšį, taip pat jis parenka taškų vertes. Gali būti, kad metimas iš artimo nuotolio bus 3 taškų vertės, o iš tolimo – 1 taško vertės.

Tai tarsi stebėti kompiuterinį žaidimą, kuriame varžosi realūs sportininkai. Įrengę aikštelę su robotizuota technika žengiame novatorišką žingsnį sporto pasaulyje. Rungtynės vyks kiekvieną dieną ištisus metus, jos bus tiesiogiai transliuojamos, šiuo metu vykdome ir komentatorių atranką.

Pirmą „T-Basket“ sezoną pradėti ketiname rugpjūčio 1 dieną ir jau turime pagrindinį partnerį, su kuriuo ketiname trankiai žengti į rinką.“

 

Inovatyvų „Twain Sport“ projektą tarptautinėje parodoje Londone pristatė lietuviško prekės ženklo „Betgames“ vadovas Andreasas Koeberlas. Žaidimų televizija „Betgames.tv“ tapo generaline projekto rėmėja ir bus atsakinga už hibridinio sporto sklaidą pasaulyje. Partnerių keliasdešimtyje pasaulio valstybių turinti „Betgames.tv“ pasirūpins, kad „Twain Sport“ varžybos būtų matomos milijoninei auditorijai skirtinguose žemynuose.

„Tai, ką pasiūlysime su „Twain Sport“, yra revoliucija sporto pasaulyje, – pristatydamas projektą Londone sakė „Betgames.tv“ vadovas A. Koeberlas. – Esame tikri, kad šis novatoriškas projektas sudrums nusistovėjusius sporto pasaulio vandenis.

Jau anksčiau kurta sutrumpintų sporto varžybų, kurios tam tikrose rinkose įsitvirtino. Tačiau mes kartu su Hibridinio sporto lyga pirmieji pasiūlysime aukščiausios kokybės produktą. Tai bus dinamiškiausias ir inovatyviausias sportas pasaulyje.“

 

Hibridinį krepšinio sportą „T-Basket“ iš arti matė ir teigiamai įvertino Lietuvos krepšinio federacijos vadovai Vydas Gedvilas su Mindaugu Balčiūnu.

Dar šiemet „Twain Sport“ ketina pristatyti ir antrą žaidimą – hibridinį futbolo tematikos sportą. Projekto tikslas – per artimiausius metus sukurti daugiau inovatyvių ir dinamiškų sporto žaidimų, kurie patenkintų šiuolaikinio skubančio ir susidomėjimą ilgomis transliacijomis prarandančio žmogaus lūkesčius. utyte-neprasibrove-i-50-m-plaukimo-laisvuoju-stiliumi-pusfinali-23771093

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
8 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button