Sportas

Kuo futbolo mokykla Vilniuje bus naudinga jūsų atžalai?

Atėjus karantinui laisvalaikio visi turėjome per akis. Dauguma suaugusiųjų galėjo prisiminti senus hobius, o vaikai turėjo ieškoti naujų, už uždarų durų. Tačiau dabar, kai gyvenimo ritmas ima atsipalaiduoti ir didieji Lietuvos bei pasaulio miestai po truputėlį prisitaiko prie gyvenimo tokiomis sąlygomis, verta galvoti ir apie artėjančius metus, ypač iš jaunųjų mūsų visuomenės narių perspektyvos. Hobių bei būrelių reikia, tačiau ką tokiu atveju rinktis? Gali būti, kad dabartinėmis sąlygomis futbolo mokykla Vilniuje bus bene idealiausias variantas. Štai kodėl! 

Futbolas – žaidimas kūnui ir protui 

Futbolo mokykla padės suvokti komandinio darbo esmę 

Prieš pradedant lankyti futbolą ar kokį nors kitą sportinio pobūdžio būrelį, svarbu atžalai duoti suprasti, kad nebūtina tapti profesionaliu futbolininku(-e), kad būtų geri rezultatai. Juk svarbu ir susirasti gerų draugų, patobulinti socialinius įgūdžius ir kitus, realiame gyvenime labai svarbius dalykus. 

Kadangi futbolą žaidžia 11 prieš 11, o komandoje dažniausiai yra ir daugiau žmonių, tai vaikai palaipsniui ima suprasti, ką reiškia komandinis darbas bei grupinis indėlis. Tokie dalykai jiems ateityje leis lengviau įsilieti į kolektyvą bet kokiame būrelyje, kelionėje, universitete ar darbe, jeigu tas darbas ir nebus futbole. 

Ištvermė ir atletiškumas – savybės, kurias suteikia kiekviena futbolo mokykla 


Yra tam tikros sporto šakos, kurios ugdo tam tikras žmogaus raumenų grupes, o yra ir universalios sporto šakos, kur stiprėja visas kūnas. Tarp tokių patenka plaukimas, atletika ir be abejo futbolas. Nors įsivaizduodami futbolininką matome tik raumeningas kojas, tačiau 90 minučių žaisti aukštu tempu reikalinga ir gera ištvermė, puiki laikysena (tvirti nugaros ir pečių raumenys) bei tvirtas korpusas, mat dažnai su varžovais(-ėmis) tenka grumtis petys į petį. Apart rankų ir plaštakų (jeigu žaidėjas nėra vartininkas), visos kūno dalys stiprėja septynmyliais žingsniais.  

Dabartinėmis aplinkybėmis futbolo mokykla gali pasiūlyti daugiau  

Žaidimas gryname ore arba dideliame manieže 

Futbolas yra saugus sportas ne tik koronaviruso kontekste, tačiau ir bendros higienos ir sanitarijos principais. Kadangi vartininkai dėvi pirštines, o su kamuoliu nekontaktuojama rankomis, atžalai kyla mažesnė grėsmė susirgti nuo sirguliuojančių komandos draugų. Pats žaidimas labai lavina erdvinį mąstymą bei strateginius gebėjimus, kadangi žaidžiama didelėje aikštėje, reikia matyti daug dalykų vienu metu. 

Sportas gryname ore yra labai naudingas sveikatai, o skirtingai nei su kai kuriomis sporto šakomis, vietos manieže arba aikštyne niekada nepritrūks ir labai dideliam kiekiui vaikų.  

Kainos ir naudos santykis 

Nors vaikai gali turėti svajonių, tačiau visko jiems į rankas paduoti nepavyks. Tenka rasti ribą tarp svajonių ir realybės. Futbolas niekada nebuvo tarp brangiausių būrelių, todėl kol atžala dar tik ieško savo pašaukimo ir didžiųjų aistrų, išbandyti tokį būrelį tikrai nebus brangu. Na, o įgytos pažintys bei žaidimo supratimo ir socialiniai įgūdžiai tikrai atsipirks gana greitai. Tėvams futbolo būrelis yra puiki galimybė padėti vaikui atrasti save sporto srityje arba nukreipti jų begalinę energiją tinkama kryptimi. 

Jeigu jus sudomino galimybė leisti atžalą į futbolo mokyklą, pasidomėkite tuo, ką jūsų vaiko ateičiai gali pasiūlyti viena stipriausių ir moderniausių futbolo mokyklų sostinėje – FK Vilnius

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

2 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button