Nuo pirmadienio leidžiant veiklą atnaujinti sporto klubams, „Impuls“ ir „Lemon“ sveikatingumo klubų vadovas Vidmantas Šiugždinis sako, kad sporto klubų darbuotojai bus testuojami kiekvieną savaitę.

„Nors oficialaus reikalavimo reguliariai testuoti sporto klubų darbuotojus nėra, mes nutarėme, kad darbuotojai ir treneriai pradės darbą tik atlikę COVID–19 testą, ir toliau veiklos metu, kas savaitę, testuosime darbuotojus, jeigu jie bus nepersirgę ar nepaskiepyti. Bent jau pirminiame veiklos etape tą užtikriname“, – sako V. Šiugždinis.

Tiek individualiam, tiek sportavimui mažoje grupėje iki 5 asmenų skiriama iki 20 kv. metrų erdvė vienam asmeniui ir užtikrinamas ne mažesnis kaip 2 metrų tarpusavio atstumas. Nurodoma, kad sporto klubų užimtumą klientai galės sekti internete ar mobiliojoje programėlėje.

V. Šiugždinis tikisi, kad artimiausiu metu bus leista organizuoti didesnes nei 5 asmenų treniruotes.

„Tuomet ir vėl galėsime klientams pasiūlyti visą spektrą užsiėmimų, tačiau mėgėjų sportuoti drauge tikrai nepaliekame vienų. Užtikrinant visus saugumo reikalavimus, lankytojai tiek lauke, tiek klubų viduje galės su treneriu sportuoti mažose grupelėse iki 5 asmenų. Taip pat visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose organizuojame lauko treniruotes, kuriose gali dalyvauti iki 10 žmonių“, – sako V. Šiugždinis.

Jo teigimu, sporto klubai yra nusivylę dėl Vyriausybės sprendimo neleisti veikti baseinų zonoms.

„Ilgai bandėme aiškintis dėl baseinų veiklos reglamentavimo, galvojome, kad tai tik techninė klaida ir nesusipratimas. Esame labai nusivylę dėl tokio Vyriausybės sprendimo“, – teigia V. Šiugždinis.

„Yra daugybė tyrimų, parodančių, kad baseino zonose dėl papildomos dezinfekcijos yra dar mažesnė tikimybė užsikrėsti infekcinėmis ligomis, tad šios sveikatingumo rūšies eliminavimas iš galimų veiklų sąrašo yra dalies sportuojančiųjų diskriminacija. Juo labiau, kad mokymas plaukti kaip švietimo dalis yra leidžiamas mokyklose esančiuose baseinuose“, – sako V. Šiugždinis.

Vyriausybės sprendimu baseinų ir pirčių paslaugos nuo pirmadienio galės būti teikiamos apgyvendinimo paslaugas teikiančiose įstaigose, kai jos teikiamos ne daugiau kaip vienos šeimos ar vieno namų ūkio nariams.

Kornelija Mykolaitytė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

4 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas
Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, jog nemokamas parkavimas prekybos centruose būtų tik juose apsiperkantiems?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.