MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Nuotrauka: Sauliaus Žiūros
Sportas

Gruodžio 31 d. atidaromas Fabijoniškių baseinas

Gruodžio 31 d., laukia istorinis įvykis, kokio Vilniuje nebuvo jau 3 dešimtmečius: atidaromas naujas modernus baseinas Fabijoniškėse, S. Neries g. 45A. Pirmieji į naująjį baseiną ners Vilniaus miesto sporto centro plaukikai. 

Naujųjų išvakarėse nuo 14 val. iki 17 val. baseiną ketinančių lankyti vilniečių laukia pažintinės ekskursijos po baseino patalpas, be to,  pirmiesiems lankytojams baseino patalpose tuo metu bus rodomas operatoriaus Ronaldo Buožio ir fotografo Roko Darulio sukurtas dokumentinis filmas apie žymiausią Lietuvos plaukikę Rūtą Meilutytę – „Rūta“.    

Nuotrauka: Sauliaus Žiūros

Norintiems lankyti naująjį baseiną abonementų prekyba prasidės nuo sausio 2 dienos 10 val. ryto, o registracija internetu į plaukimo treniruočių grupes prasidės nuo sausio 3 dienos, 11 val. Daugiau informacijos – www.fabijoniskiubaseinas.lt

Fabijoniškėse, S. Neries gatvėje 25 metrų ilgio 8 plaukimo takelių baseinas išdygo per kiek daugiau nei metus. Jame taip pat įrengta 100 vietų žiūrovų tribūna, persirengimo erdvė 140 lankytojų, šalia baseino – ir automobilių stovėjimo aikštelės.

Nuotrauka: Sauliaus Žiūros

3,3 mln. eurų kainavusiame daugiafunkciniame baseine įrengtas ir sporto klubas, treniruočių salė bei pirčių zona. Visa tai skirta ne tik miestiečiams, bet ir sportinių rezultatų siekiantiems profesionalams. 

Baseinas turi paruošęs ir specialią programą 2 tūkst. Vilniaus antrokų. Jie čia galės mokytis plaukti, tobulinti savo įgūdžius per kūno kultūros pamokas.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Savaitgalį įvyko didžiausias treniruočių festivalis Lietuvoje

Donatas Andrijauskas

Plaukimo varžybose Vilniuje – olimpinis prizininkas bei pasaulio čempionai

Donatas Andrijauskas

Organizuojamas bėgimas į aukščiausią Baltijos šalyse verslo centro pastatą – „Europa“

Donatas Andrijauskas

Į populiariąsias Zumba treniruotes pagaliau įtraukti ir kūdikiai – pristatyta Zumbini treniruočių rūšis

Evaldas Činga

Sostinės įmonių darbuotojai kviečiami dalyvauti nemokamuose sąmoningo kvėpavimo užsiėmimuose

Made in Vilnius

12-ai sporto klubų sostinėje skirta 2,6 mln. eurų parama

Donatas Andrijauskas

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika