MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Nuotrauka: Sauliaus Žiūros
Sportas

Dvi savaitės iki Fabijoniškių baseino atidarymo. Meras susitiko su Lietuvos plaukimo federacijos atstovais

Iki naujojo Fabijoniškių baseino atidarymo likus vos porai savaičių, sostinės meras Remigijus Šimašius susitiko su Lietuvos plaukimo federacijos atstovais ir pakvietė profesionalius sportininkus išbandyti modernų naują baseiną savo treniruotėms, kartu kurti plaukikų ateitį Vilniuje.

„Paruošėme naujametinę dovaną profesionalams plaukikams ir vilniečiams – aktyviems žmonėms skirtą erdvę, kurios trūko apie 30 metų. Šiandien tikrai galime didžiuotis savo miestu, kuriame su sveikatingumu susijusių erdvių vis daugėja. Šiame daugiafunkciniame baseine pagaliau savo sportinius sugebėjimus galės lavinti ir būsimi garsūs sportininkai, kurie ateityje galės pasigirti, kad treniravosi būtent Fabijoniškių baseine,“ – sakė Vilniaus meras R. Šimašius.

Nuotrauka: Sauliaus Žiūros

Susitikime aptarta, kad naujajame baseine, kurio atsidarymas planuojamas pakutinę šių metų dieną, profesionalūs sportininkai galės treniruotis ir ruoštis svarbioms varžyboms savame mieste, taip pat vyks ir antrokų mokymosi plaukti programa. Sostinės meras pakvietė federaciją drauge diskutuoti – kaip toliau tobulinti ir gerinti plaukikų gyvenimą mieste, dalintis gerosiomis patirtimis, kaip pagerinti plaukimo infrastuktūrą tiek profesionalams, tiek vilniečiams. 

„Matome Vilnių, kaip plaukikų kalvę, jau turime puikių pergalių jaunimo olimpiadoje. Džiaugiamės ir norime bendradarbiauti dar glaudžiau, sieksime, kad savivaldybės ir Federacijos bendri siekiai taptų plaukimo infrastruktūros gerinimo strateginiu tikslu. Norime išmokyti kuo daugiau vaikų plaukti, parengti rinktinės narius, ugdyti trenerius,“ – kalbėjo Lietuvos plaukimo federacijos prezidentas Emilis Vaitkaitis. 

Nuotrauka: Sauliaus Žiūros

Baseinas Fabijoniškėse S. Neries gatvėje plaukikus džiugins 25 metrų ilgio 8 plaukimo takeliais. Baseine taip pat įrengta 100 vietų žiūrovų tribūna, persirengimo erdvė 140 lankytojų, šalia baseino – ir automobilių stovėjimo aikštelė. Baseine įrengtas ir sporto klubas, treniruočių salė bei pirčių zona, sudarysianti puikias sąlygas ne tik profesionaliems sportininkams, bet ir miestiečiams. 

Baseinas turi paruošęs ir specialią programą 2 tūkst. Vilniaus antrokų. Jie čia galės mokytis plaukti, tobulinti savo įgūdžius per kūno kultūros pamokas. Baseinas vilniečius kvies iš karto po Naujųjų metų švenčių.

Nuotrauka: Sauliaus Žiūros

2019 m. pabaigoje planuojamos baigti ir kitos svarbios statybos Lazdynuose – daugiafunkcio sporto komplekso, kuriame be 50 metrų baseino dar veiks treniruočių salės, sveikatinimo centrai, pirčių zonos, numatytos tribūnos žiūrovams. 

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Savaitgalį įvyko didžiausias treniruočių festivalis Lietuvoje

Donatas Andrijauskas

Plaukimo varžybose Vilniuje – olimpinis prizininkas bei pasaulio čempionai

Donatas Andrijauskas

Organizuojamas bėgimas į aukščiausią Baltijos šalyse verslo centro pastatą – „Europa“

Donatas Andrijauskas

Į populiariąsias Zumba treniruotes pagaliau įtraukti ir kūdikiai – pristatyta Zumbini treniruočių rūšis

Evaldas Činga

Sostinės įmonių darbuotojai kviečiami dalyvauti nemokamuose sąmoningo kvėpavimo užsiėmimuose

Made in Vilnius

12-ai sporto klubų sostinėje skirta 2,6 mln. eurų parama

Donatas Andrijauskas

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika