Sportas

Bukiškio ežere – nemokamos irklavimo baidarėmis ir irklentėmis pratybos

VšĮ „Sporto klubas Kayak Gym“ kartu su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, vykdydamas projektą „Skatinimas fizinio aktyvumo ir fizinio aktyvumo plėtra įvairiais irklavimo būdais (baidarėmis, irklentėmis)“ kviečia dalyvauti jau trečią mėnesį vykstančiose nemokamose pratybose ir pasisemti naudingų irklavimo žinių bei įgūdžių.

Sporto rėmimo fondo finansuojamas projektas vykdomas nuo 2020 m. gegužės mėnesio ir bus tęsiamas iki rugsėjo. Dalyvauti nemokamose pratybose irkluojant baidarėmis ir irklentėmis kviečiami tiek suaugusieji, tiek jaunimas ir vaikai. Projektu siekiama skatinti visuomenės fizinį aktyvumą, ugdyti optimalaus fizinio aktyvumo įpročius, gerinti fizinę – funkcinė būklę irklavimo sporto pratybomis ir varžybomis.

Pratybos vyks 2020 m. liepos mėn. 2, 7, 9, 13, 14, 16, 20, 23, 27, 28, 30 dienomis nuo 17.30 iki 19.00 val. Bukiškio ežere.

 

Dalyviai bus aprūpinti baidarėmis, irklentėmis, irklais, gelbėjimo liemenėmis ir kita reikalinga įranga bei priemonėmis. Dalyvavimas pratybose nemokamas. Išankstinės registracijos nėra.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
12 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Remigijus
Remigijus
2 metus
Eglė
Eglė
2 metus

Būtų naudinga patikslinti Bukiškio ežero koordinates, ieškant informacijos randu tik Bevardį ežerą esantį Bukiškių kaime. Tai tas ir bus?

Arnas
Arnas
2 metus
Atsakinėti į  Eglė

Aš irgi ieškojau, tai atrodo, kad bus čia: Taikos g. 14-15, Bukiškio k., Vilniaus r. sav., Lietuvos Respublika

Radau pagal Kayak Gym adresą.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button