Sportas

Bėgikė Diana Lobačevskė taps „Nike We Run Vilnius“ vedėja

Sekmadienį vyksiantis bėgimo renginys „Nike We Run Vilnius“ dalyviams jau yra tapęs tradicija, kasmet pateikiančia staigmenų. Šiais metais viena tokių – renginio vedėja. Ja taps profesionali bėgikė Diana Lobačevskė. Dėl patirtos traumos sportininkė nuo bėgimo takelio persikels į kitą barikados pusę – bėgikus motyvuojančių vedėjų sceną. Ji neslepia, kad naujasis amplua šiek tiek gąsdina – tokį renginį Diana ves pirmą kartą, tačiau kartu neabejoja, kad ilgametė patirtis trasoje padės motyvuoti tūkstantinę bėgikų minią, o ir šalia stovintis renginio vedėjas Paulius Skučas bus puiki palaikymo komanda.

Pasak profesionalios sportininkės, naujasis vaidmuo yra ne tik didžiulė garbė, bet ir stiprus išbandymas, pareikalausiantis ne ką mažesnio pasiruošimo nei per bėgimo varžybas: „Ant bėgimo takelio aš kaip žuvis vandenyje, bet ant scenos esu visiška naujokė. Jaudinuosi, kaip prieš egzaminą, ir numanau, kad tai bus panašu į šūvį prie rimto starto linijos, kai širdelė beprotiškai daužosi, o kūnas sustingsta“, – sako D. Lobačevskė.

Profesionali bėgikė mano, kad vesti sporto renginius nėra lengva – tam reikia puikios iškalbos, charizmos, pozityvios energijos ir daug žinių apie sportą bei pačius dalyvius. Stebėtojus reikia sudominti pateikiant įdomių faktų apie sportininkų profesinę patirtį ar trofėjus, tačiau pravartu papasakoti ir apie jų šeimą, gyvenimo etapus. D. Lobačevskė džiaugiasi susidraugavusi su Lietuvos sportininkais bendrų kelionių, stovyklų ir varžybų metu, todėl renginyje dalinsis ne tik sukauptu žinių bagažu apie bėgimą, bet kartu papasakos ir įdomių faktų apie profesionalių sportininkų gyvenimą.

 

Priimdama naują iššūkį, D. Lobačevskė džiaugiasi galėdama scena dalintis su profesionaliu TV laidų ir renginių vedėju Pauliumi Skuču. Jau ne vienerius metus „Nike We Run Vilnius“ vedėju tampantis P. Skučas ir D. Lobačevskė, suvieniję profesines žinias bei patirtį, bus puikus tandemas pavasario tradicija tapusios sporto šventės metu.

Nors renginys dar neprasidėjo, D. Lobačevskė neslepia labiausiai laukianti jo pabaigos. Ne todėl, kad pagaliau nukris vedėjai tenkanti įtampa ir jaudulys, o dėl nepaprastos euforijos akimirkos, kai bus apdovanoti prizininkai: „Esu ne kartą apdovanota ir pati apdovanojusi sportininkus varžybose, todėl puikiai žinau, ką reiškia lipti ant nugalėtojų pakylos. Tai didžiulis tavo darbo įvertinimas, nepaprasta garbė. Ta akimirka, kai susirinkusi minia tau ploja ir palaiko, yra kur kas svarbesnė nei laimėta taurė ar medalis“, – apie užplūdusias emocijas atsiimant apdovanojimą pasakoja D. Lobačevskė.

Išskirtinis D. Lobačevskės startas kartu su 6 tūkst. bėgimo entuziastų – jau šį sekmadienį, gegužės 27 dieną. „Nike We Run Vilnius“ dalyviai tradiciškai galės rinktis vieną iš trijų distancijų: 21,098 km, 10 km ir 5 km, o mažųjų sportininkų lauks specialus „Vaikų bėgimas“. Organizatoriai ypač ragina šventėje dalyvauti studentus – jiems numatyta speciali 5 km distancijos kaina. Kaip ir kasmet, užsiregistravusiųjų lauks dalyvio paketas, kuriame – ir specialūs bėgimo marškinėliai. Visi finišavusieji gaus atminimo medalius.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button