Sportas

Atnaujintuose sporto aikštynuose Vilniuje – atviros krepšinio pamokos

Sparčiai atsinaujinančios Vilniaus sporto aikštelės sostinės gyventojus kviečia atrasti aktyvaus gyvenimo džiaugsmą ir visą rugpjūtį sportuoti dar intensyviau.

Siekdama išnaudoti šalia mokyklų atsinaujinusius aikštynus įvairiuose sostinės mikrorajonuose Vilniaus miesto savivaldybė ir VšĮ „Active Vilnius“ kartu su Vilniaus krepšinio mokykla (VKM) siūlo galimybę dalyvauti atvirose krepšinio pamokose.

„Pastaraisiais metais nemažai investavome į sporto objektus ir tai suteikė galimybę gyventojams patogiai sportuoti tiesiog šalia namų. Dabar norime pasiūlyti atsinaujinusius aikštynus išbandyti su sporto specialistais. Atvirose krepšinio pamokose bus galima ne tik susipažinti su populiariausio Lietuvoje sporto subtilybėmis, bet ir atskleisti savo talentus treneriams“, – teigė Vilniaus savivaldybės vicemeras Valdas Benkunskas.

 

Nuo rugpjūčio 7 dienos atviros krepšinio pamokos vyks net 12-oje skirtingų atnaujintų Vilniaus mokyklų sporto aikštynų. Pamokas ves 12 VKM trenerių.

Rugpjūčio 7 dieną atviros pamokos bus pravestos Trakų Vokės gimnazijos, Ąžuolyno progimnazijos ir J. Lelevelio inž. gimnazijos aikštelėse, rugpjūčio 14 dieną VKM treneriai krepšinio paslaptimis dalinsis P. Vileišio, L. Karsavino progimnazijų bei Trakų Vokės gimnazijos aikštynuose, rugpjūčio 21 dieną visi norintys kviečiami atvykti į M. Mažvydo, S. Stanevičiaus, Ž. Augusto, Taikos ir Ąžuolyno progimnazijos sporto aikštelėse vyksiančias treniruotes, o ciklą užbaigs atviri užsiėmimai Baltupių ir A. Kulviečio progimnazijų erdvėse rugpjūčio 29 dieną. Pamokų startas visuomet vienodas – 11 val.

Jau 50 metų profesionalius krepšininkus ugdanti Vilniaus krepšinio mokykla yra sukaupusi didžiulę patirtį visapusiškame vaikų ugdyme. Taikydama naujausius ugdymo metodus, VKM siekia, jog vaikai tobulėtų įvairiapusiškai ir būtų ne tik geri sportininkai, bet ir suprastų sveikos gyvensenos bei fizinio aktyvumo svarbą ir naudą.

 

„Būdami socialiai atsakingi, siekiame įtraukti kuo daugiau Vilniaus krepšinio mokyklos bendruomenės narių bei sostinės gyventojų į įvairius mūsų organizuojamus renginius, susijusius su fiziniu aktyvumu ir sveikatingumu“, – sakė VKM komunikacijos specialistė Sandra Mockutė.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
3 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button