Naujienos

Siuntinių pristatymas Europoje, kaip pasirinkti kurjerį?

Šiuo metu jūs suprantate, kaip sunku nustatyti, kuris kurjeris yra geresnis už kitą. Tiesą sakant, „geriausias Europos kurjeris“ neegzistuoja, bet tikrai galite surasti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį paslaugų teikėją. Dabar, atsižvelgiant į tai, kad jūsų tikslas yra suteikti geriausią klientų aptarnavimą, nėra nieko geriau, kaip bandyti sudaryti sutartį ne su vienu, o su keliais kurjeriais. Taip galėsite pasiūlyti puikų aptarnavimą kiekvienoje srityje ir kiekvienoje produktų kategorijoje.

Neapsiribokite vienu siuntimo paslaugų teikėju

Vietoj to rinkitės skirtingus kurjerius, kurių kiekvienas turi būti pritaikytas konkrečiai apimčiai, taip žymiai sumažinant turto valdymo išlaidas. Tiesą sakant, kiekvienas ekspeditorius taiko labai skirtingus tarifus, atsižvelgiant į prekių svorį, dydį ir paskirties vietą. Patogu pasirinkti programinę įrangą, kuri automatiškai palygina skirtingų tiekėjų kainas ir leidžia nustatyti pristatymo taisykles, taupant laiką ir pinigus.

 

Siuntinių pristatymas Europoje ir kaip pasirinkti kurjerį

Šios paslaugos gali būti suskirstytos į dvi ekonomines ir tris šiek tiek brangesnes galimybes, atsižvelgiant į pristatymo poreikius. Pirmasis yra tas, kad europinis pristatymas siekia pristatyti iki 3-5 darbo dienų pabaigos. Ši paslauga taip pat užtikrina siuntinio stebėjimą iki galo, suteikdama jums ramybę nuo pradžios iki pabaigos.

Registruotas siuntų pristatymas Europoje siekia, kad siuntinį jums įteiktų ir per 3–5 darbo dienas. Skirtumas nuo šios paslaugos yra tas, kad atgabenus paketą reikia pasirašyti. Tai puikiai tinka jautriems siuntiniams, kurie yra pernelyg svarbūs, kad būtų palikti pašonėje ar tiesiog įmesti į pašto dėžutę. Paprastas pristatymas paštu – siekiama pristatyti per 5–10 darbo dienas ir nereikia parašo ar sekimo sistemos, tai yra laimingas vidurys tarp ekonomiškų ir brangių papildomų paslaugų.

 

Kaip pasirinkti kurjerį, kuris gabena siuntas Europoje?

Rinktis turite pagal savo poreikius, kas jums yra svarbu. Ar jums aktuali kaina ar siuntos pristatymo terminai, kadangi vieni jums gali pasiūlyti geras kainas, kiti greitą pristatymą, dar treti gali jums pasiūlyti papildomas paslaugas, kurių jums gali nepasiūlyti kita kurjerių įmonė. Tad renkantis, pagalvokite kokie yra jūsų prioritetai, norint nusiųsti siuntą, taip lengviau pasirinksite kurjerio paslaugas. Daugiau informacijos galite rasti ecoparcel.eu.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button