Naujienos

Siūlo viešosiose vietose neleisti vaikščioti daugiausiai nei po du asmenis

Vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė teigia, kad Vyriausybėje yra siūlymas lauke ir viešosiose vietose neleisti vaikščioti daugiausiai nei po du asmenis. Toks siūlymas, dėl kurio dar turės pasisakyti Ministrų Kabinetas, R. Tamašunienės teigimu, išspręstų ir apsaugos priemonių nešiojimo viešosiose erdvėse problemą.

„Vyriausybė galutinai apsispręs, kad lauke ir viešosiose erdvėse pasivaikščioti ir išeiti būtų galima (daugiausiai. – ELTA) 2 žmonėms. Kad žmonės nesibūriuotų viešosiose erdvėse, kad į parduotuvę ateitų apsipirkti vienas šeimos narys“, – per Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) posėdį kalbėjo ministrė.

Jos teigimu, realizavus šį pasiūlymą, būtų sprendžiamas ir apsaugos priemonių, kurias rekomenduojama naudoti viešosiose erdvėse, klausimas. Ministrės manymu, apsaugos priemonės yra nepajėgios užkirsti kelio viruso plitimui.

 

„Jeigu mes aprūpintume net visus gyventojus kaukėmis ir visi išeitų į viešas erdves, būriuotųsi ir būtų – tai ne ta apsaugos priemonė, kuri neleistų pasklisti infekcijai“, – teigė R. Tamašunienė.

Todėl, akcentavo ji, žmonių susibūrimo ribojimas yra būtinas.

„Viena iš mūsų siūlomų priemonių – riboti žmonių susibūrimus ir kuo mažiau būti tose erdvėse, kur žmonės susitinka“, – teigė ministrė.

 

Galiausiai ji užsiminė, kad taip pat bus griežtinamos baudos už izoliacijos ir karantino nesilaikymą.

„Pareigūnai, jei piliečiai piktavališkai nevykdys operacijų centro nurodymų, atsakingai imsis priemonių“, – teigė ministrė.

Benas Brunalas (ELTA)

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
19 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button