Astrologinė prognozė lapkričio 26-ajai, šeštadieniui.

AVINAS. Būtų gerai, kad pasitelkę valią atliktumėte tai, ką susiplanavote. Jei turėsite per daug laisvo laiko, negalėsite rasti vietos dėl realių ar įsivaizduojamų problemų. Nusiraminti padės artimo žmogaus supratingumas.

JAUTIS. Vidinis polėkis skatins ištrūkti iš siaurų įprastos kasdienybės rėmų, ieškoti naujų saviraiškos, laisvalaikio praleidimo galimybių. Galbūt vyksite į toli vykstantį renginį ar ekskursiją.

DVYNIAI. Dėl artimo žmogaus arba jūsų pačių išlaidumo gali paaštrėti piniginės problemos. Galbūt teks šiek tiek skolintis arba ieškoti pigesnių alternatyvų. Nesitikėkite, kad ką nors gausite veltui, tačiau nuolaidų įmanoma pasiekti.

VĖŽYS. Ši diena bus smagesnė, jeigu sugebėsite suderinti planus su sutuoktinio, partnerio pomėgiais ir kartu šį tą nuveiksite. Tikėtini įdomūs ir naudingi pokalbiai.

LIŪTAS. Net jei labai aktyviai leisite laiką, derėtų pasirūpinti sveikata, racionalia mityba, asmenine higiena. Galbūt įsigysite naminį gyvūną, arba tam, kurį jau turite, teks skirti daugiau dėmesio.

MERGELĖ. Kuo labiau įsibėgės diena, tuo daugiau atsiras galimybių smagiai praleisti laiką. Seksis rasti bendrą kalbą ir tinkamų lavinamųjų užsiėmimų su vaikais. Galite paskirti pasimatymą.

SVARSTYKLĖS. Būsite linkę svyruoti, abejoti savimi ir kitais. Tikėtinas emocionalus pokalbis su moterimi. Nederėtų būti pernelyg atviriems, nes kas nors gali tuo pasinaudoti.

SKORPIONAS. Ši diena bus kupina judesio, informacijos, susitikimų. Galbūt susitiksite su seniai matytais žmonėmis. Galima netolima kelionė. Kils noras vienaip ar kitaip palepinti save ir artimuosius.

ŠAULYS. Labai tikėtina, kad gausite arba pirksite, teiksite kažkam dovaną. Galbūt dalyvausite renginyje arba padėsite jį organizuoti. Regis, turėsite progą įsitikinti, kad esate reikalingi.

OŽIARAGIS. Emocijos, nuotaikų kaita gali šiek tiek paveikti jūsų dienotvarkę, planus. Tai nereiškia, kad ką nors nuvilsite, pavesite. Jei ką keisite, tai tik asmeninių lūkesčių ribose. Galimi rimti vertinimai ar skaičiavimai, susiję su remonto, technikos temomis.

VANDENIS. Šiandien nesinorės niekur skubėti, nieko aktyvaus veikti. Būsite nusiteikę bohemiškai. Galbūt domins temos apie meną, madas. Svarbu visur jausti saiką, o ypač vartojant svaigalus.

ŽUVYS. Regis, šiandien neišsisuksite nuo draugų, pažįstamų, o galbūt ir visuomenės dėmesio. Būsite kviečiami į renginius, bendraminčių susibūrimus arba patys ką nors sėkmingai organizuosite.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kuris restoranas/kavinėnusipelno 2022-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.