Naujienos

Savivaldybė skaičiuoja, kiek apleistų automobilių jau išgabeno iš daugiabučių kiemų

Vasaros pradžioje paskelbta, kad savivaldybė pradeda precedento neturinčią akciją – priverstinai išvežti kiemuose riogsančius nenaudojamus bešeimininkius automobilius ir perimti juos savo žinion. Dabar, įpusėjus vasarai, galime pasidžiaugti rezultatais:

Balandžio pabaigoje paskelbtos 48 bešeimininkių automobilių stovėjimo vietos ir numeriai, savininkai paprašyti patraukti automobilius patys. Iš šio sąrašo savivaldybės tarnybos išvežė tik 17 senienų, 31 automobilį savininkai patraukė patys.

Birželio pradžioje buvo paskelbtas kitas 31 „griozdo“ sąrašas. Iš šio sąrašo 19 automobilių jau išvežta, 11 savininkų patys patraukė automobilius, 1 išvežimo metu atsirado automobilio savininkas – šiam savininkui padėta automobilį sutvarkyti pačiam.

Liepos pradžioje paskelbtas dar vienas, 30 automobilių sąrašas. Šiuo metu planuojama išvežti 23 automobilius, 7 savininkai patys suskubo patraukti savo transporto priemones. 

Jau ruošiamas ir dar vieną automobilių sąrašas, kuris bus paskelbtas rugpjūčio mėnesį. Jūs ir toliau galite padėti Vilniui atsikratyti senienų ir pildyti šį sąrašą: praneškite apie senus apleistus neeksploatuojamus automobilius Viešosios tvarkos skyriui el. paštu [email protected]


Vilniaus miesto savivaldybės informacija

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

7 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button