Naujienos

Rotušė turi naują vadovę

Viešajai savivaldybės įstaigai „Vilniaus rotušė“ nuo sausio 2 d. vadovaus Oksana Treščenko. Atvirame viešame konkurse O. Treščenko atrinkta iš 6 stiprių kandidatų ir vadovaus 12 darbuotojų komandai, reprezentuojančiai sostinės politinį, visuomeninį ir kultūrinį gyvenimą. Vilniaus rotušė yra viena iš trijų Lietuvoje išlikusių istorinių miestų rotušių.

Naujoji Rotušės vadovė yra sukaupusi daug vertingos patirties – dvylika metų  vadovavo VšĮ „Naujosios Vilnios kultūros centras“, penkerius metus dirbo specialiojo muzikinio ugdymo ir akordeono specialybės mokytoja.

„Pagrindinė misija – Vilniaus rotušę padaryti patrauklia ir atvira kultūros edukacijos erdve visuomenei, bendruomenėms ir svečiams. Aš sieksiu, kad Rotušė būtų ta įstaiga, kuri reprezentuoja Vilnių, jo kultūrą ir tradicijas Lietuvai ir pasauliui. Tikiu, kad su motyvuota, kūrybiška profesionalų komandą įveiksime visus iššūkius ir pasieksime išsikeltus tikslus“, – sako konkursą laimėjusi Oksana Treščenko.

 

Oksana Treščenko buvusiame Lietuvos edukologijos universitete įgijo edukologijos magistro,  Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje muzikos magistro, o Mykolo Riomerio universitete – viešojo administravimo magistro laipsnį.

Nauja vadovė pakeis  laikinai Rotušei vadovavusią VšĮ „Trakų Vokės dvaro sodybos“ vadovę Ievą Šiušaitę.

Apie įstaigą:  Vilniaus rotušėje vyksta kultūriniai, reprezentaciniai ir komerciniai renginiai. Rotušė yra vieta, kuri kartu su vilniečiais ir miesto svečiais skatina kultūrinio brandumo augimą: viešos parodos ir paskaitos, kūrėjų pristatymai, ekskursijos, erdvė konferencijoms ir seminarams, iškilmingos Vilniaus miesto savivaldybės tarybos posėdžių, įvairių Vilniaus miesto savivaldybės apdovanojimų, premijų, garbės vardų teikimo ceremonijų, valstybinių švenčių minėjimų, miesto svečių, delegacijų, sutikimų bei priėmimų organizavimas ir įgyvendinimas, įvairių savivaldybės įstaigų reprezentacinių renginių įgyvendinimas.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button