Rinkimai Vilniuje

Vilniaus miesto savivaldybės tarybos koalicija aiški

Naujienų agentūros ELTA žiniomis, Vilniaus miesto savivaldybės tarybos koalicija jau aiški. Be Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus vedamo komiteto, į koaliciją prisijungė Darbo partija su 5 nariais, konservatoriai – 9 nariai bei 6 mandatus laimėjusi Lenkų rinkimų akcijos ir rusų aljanso koalicija „Krikščioniškų šeimų sąjunga“.

Iš viso naująją daugumą sudarys 37 iš 50 (be mero) nariai.

Pats mero patarėjas Karolis Žukauskas koalicijos sudėties nei patvirtinti, nei paneigti negalėjo, bet teigė, kad oficialiai apie koaliciją bus paskelbta ketvirtadienį.

 

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) Vilniaus miesto skyriaus pirmininkas Virginijus Sinkevičius Eltai telefonu sakė, kad Vilniaus LVŽS skyrius Remigijaus Šimašiaus komandai pateikė jų frakcijai svarbiausių darbų sąrašą, bet ne visus pavyko suderinti.

,,Mes pateikėme savo darbų sąrašą, ir dalį jie tikrai jų įgyvendins, dalies – ne. Viskas yra gerai, tai buvo absoliučiai normalios derybos, tik nepavyko susitarti. Teisingus darbus mes tikrai remsime. Visaip būna per metus, derybos būna, kad ir vėl atsinaujina“, – teigė V. Sinkevičius.

Kovo 3 d. vykusiuose Vilniaus miesto savivaldybės tarybos rinkimuose R. Šimašiaus vedamas komitetas laimėjo 17 mandatų. R. Šimašius į derybas dėl koalicijos pakvietė 9 mandatus laimėjusius konservatorius, 6 mandatus laimėjusią Lenkų rinkimų akcijos ir rusų aljanso koaliciją „Krikščioniškų šeimų sąjunga“, 5 mandatus gavusią Darbo partiją ir su trimis mandatais likusius „valstiečius“. Į derybas nepakviesta A. Zuoko komanda rinkimuose iškovojo 10 mandatų.

 

Kovo 17 dieną vykusiuose Vilniaus miesto mero rinkimuose Remigijus Šimašius surinko 60 proc. rinkėjų balsų, o jo oponentas Artūras Zuokas – 38 proc.

Vilniaus miesto savivaldybės taryba trečiadienį renkasi į paskutinįjį posėdį. Pirmasis naujosios tarybos posėdis numatytas tik balandžio 24 dieną.

Paulina Levickytė (ELTA)

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
MRVS
MRVS
2 metus

Nesuprantu, ar tai veido toneris su pudra, ar vis dėlto foto efektai, kad atrodyti jauniau? Realybėje vaizdelis tikrai kitoks…

belekas
belekas
2 metus

simasiui geriau su viktorais ir tomosevskiais bendrauti, negu su zuoku kuri palaike 40% vilnieciu… antras masiulis

Vaidas
Vaidas
2 metus
Atsakinėti į  belekas

Čia zuokula buvo ir yra antras masiulis. Bet mazochistų pas mus pilna, ‘vagia bet daro’ supportintojų. Sėkmės toliau 4 metus loti.

MRVS
MRVS
2 metus
Atsakinėti į  Vaidas

Viršininkas pagirs už ištikimybę… 😁😁😁

Jonas
Jonas
2 metus
Atsakinėti į  belekas

Ar tikrai 40%?

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button