Liberalų sąjūdis į sostinės merus deleguoja E. Radvilę

Komentarai 5

 1. Mėra says:

  Spėju, irgi iš Balbieriškio….

 2. Matematika says:

  Liberalai šneka kad kažką gali išspręsti – kaip jūs spręsite transporto problemas, jei vilniuje vyrauja visiškas viešojo transporto monopolis. Kur čia liberalumas? Tušti pažadai, o realybėje – anarchijos skatinimas ir priverstinis vergavimas grietinėlei. Morte de liberte.

 3. Nežinomoji says:

  Ji niekam nežinoma, bet aiškiai kaip visi liberastai prieš tradicine šeima ,už lgbt. O kur ji gimusi? Gal irgi Tauragėje?

  • vilnietis says:

   prie ko čia ta tradicinė šeima? jei esu už lgbt teisių realizavimą, tai nereiškia, kad esu prieš tradicinę šeimą. Normalioje valstybėje visų teisės turi būti gerbiamos, vienas kitam neprieštarauja. Iš kur tas priešiškumas? jei lgbt bendruomenei bus suteiktos tam tikros teisės, tai nereiškia, kad jos bus atimtos iš tradicinės šeimos.

   • Bohemietis says:

    Grynai iš Rusijos propagandos. Naujausiame propagandos filmuke, skirtame atgrasinti mobikus nuo emigracijos, vyras rusas negali valgyti mėsos ir iš jo skrydžio palydovė atima mėsą, nes už jo lėktuve į išsvajotą Ameriką sėdi vegetaras. Apie tą reklamą ir tų reklamų istoriją daugiau galima rasti Youtube NFKRZ kanale, video “Russia’s New Anti-American Propaganda is WILD”.


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar karinių pratybų metu Vilniuje turi būti skelbiama komendanto valanda?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist