Antradienį Liberalų sąjūdis paskelbė partijos kandidatę rinkimuose į Vilniaus miesto merus – ja tapo sostinės savivaldybės administracijos patarėja, skaitmeninių technologijų specialistė, visuomenininkė Eglė Radvilė.

„Noriu jums įsipareigoti, vilniečiai, noriu spręsti problemas. Energetikos, turime nuo mūsų nepriklausančią energetikos krizę ir nuo mūsų priklausančią nerenovuotų namų krizę, ją turime išspręsti. Sveikatos priežiūros ir saugumo – penkias valandas, o dažnai ir ilgiau laukiame pirminės sveikatos priežiūros pagalbos, vyresnių tėvų priežiūros sveikatos paslaugos nėra pasiekiamos čia ir dabar“, – antradienį per sostinės mero kandidato pristatymo renginį kalbėjo E. Radvilė.

„Transporto – mes kasdien bandome spėti į darbus, mūsų vaikai į mokyklas, o paskui juos mes – į būrelius ne visada suspėjame. Esu tikra, mes tai galime išspręsti per vieną kadenciją“, – tęsė kandidatė.

Anot E. Radvilės, siekiant gerinti sostinės susisiekimą, prioritetu taptų taip pat ir neformalaus ugdymo pasiekiamumas.

„Neformalaus ugdymo – mokiniams tenka arba tenkintis būrelių pasiūla vieno kilometro atstumu arba tėčiai, mamos yra vairuotojai, o kur dar yra neformalus ugdymas suaugusiems. Ir ekonominio augimo. Ar galime rasti būdų, kaip biotech, fintech suteiktų potencialą naudą plečiant miestą“, – sakė kandidatė.

„Tokį vilnių, saugesnį, sveikesnį, ekonomiškai stipresnį kviečiu kurti drauge“, – pridūrė ji.

Liberalų politinė kampanija prasidėjo spalio 15 d. Kaune posėdžiavusi partijos Taryba patvirtino kitų metų savivaldybių tarybų ir merų rinkimų partijos programą. Tarp prioritetų – darnus žmogaus ir aplinkos santykis, verslių ir veiklių žmonių įveiklinimas, jaunų šeimų bei specialistų pritraukimas į regionus, kokybiškas švietimas, sveikatos bei kultūros paslaugos.

Dalį kandidatų į merų rinkimus Liberalų sąjūdžio skyriai jau patvirtino. Elektrėnų savivaldybėje keliama Gedimino Ratkevičiaus, Panevėžyje – dabartinio vicemero Valdemaro Jakšto, Neringos savivaldybėje – Mato Lasausko, uostamiestyje – Sauliaus Budino kandidatūras.

ELTA primena, kad pirmasis apie ketinimus siekti Vilniaus mero posto paskelbė buvęs sostinės vadovas Artūras Zuokas. Tuo metu Tėvynės Sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) iškėlė dabartinio vicemero Valdo Benkunsko, Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP) – Seimo narės Rasos Budbergytės, Laisvės partija – Seimo nario Tomo Vytauto Raskevičiaus, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) – europarlamentaro Stasio Jakeliūno, Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ – frakcijos Seime seniūno Luko Savicko, Nacionalinis susivienijimas – Vytauto Sinicos, Lietuvos regionų partija – buvusio kariuomenės vado Valdo Tutkaus kandidatūras.

Savivaldos rinkimai numatomi kitų metų kovo 5 d.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

13 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, jog nemokamas parkavimas prekybos centruose būtų tik juose apsiperkantiems?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.