Laisvės partija pirmadienį pristatė Vilniaus skyriaus programą artėjantiems savivaldos rinkimams. Kandidatas į Vilniaus merus Tomas Vytautas Raskevičius pabrėžė, kad jis ir jo komanda skirs didžiausią dėmesį sostinės švietimui, infrastruktūros gerinimui, sveikatai ir žmonėms. Taip pat pristatytas partijos sąrašas į Vilniaus miesto tarybą.

„Kuo aš skiriuosi nuo kitų kandidatų – esu vienintelis kandidatas, kuriam nuoširdžiai patinka gyventi Vilniuje“, – pirmadienį teigė T. V. Raskevičius.

Jis akcentavo, kad jis ir jo komanda Vilniuje gerins švietimą, infrastruktūrą ir sveikatos prieinamumą.

„Norime, kad švietimas taptų Vilniaus pasididžiavimu, aktyviai plėtosime atviros mokyklos koncepciją, sieksime didinti neformalaus ugdymo krepšelį, vykdyti aktyvią patyčių prevenciją, integruoti kokybiško lytinio švietimo pamokas ir investuoti į mokytojus“, – sakė kandidatas į Vilniaus metus.

Antrasis partijos prioritetas – miesto infrastruktūros gerinimas – pėsčiųjų ir dviračių takų klojimas, gyvybės užtikrinimas miegamuosiuose rajonuose. Taip pat T. V. Raskevičius akcentavo norą, kad viešasis transportas važinėtų „kaip laikrodis“.  

„Trečiasis prioritetas – vilniečių sveikata. (…) Jei susirgtų, sieksime diegti kokybės standartą poliklinikose, kad visi vilniečiai būtų aptarnaujami maloniai ir rūpestingai, o sveikatos priežiūros paslaugas gautų čia ir dabar“, – žurnalistams teigė „laisvietis“.

Taip pat kandidatas pabrėžė, kad partija ieškos sprendimų žmogaus teisių srityje.

Partijos sąrašą į Vilniaus miesto tarybą veda dabartinis sostinės meras Remigijus Šimašius. Antrasis numeris sąraše – Ieva Dirmaitė, trečiasis numeris – Donata Meiželytė, ketvirtuoju ir penktuoju numeriu sąraše rikiuojami Deimantė Rimkutė ir Tomas Gulbinas.

ELTA primena, kad sausio 11 d. politinės partijos burtų keliu sužinojo rinkiminius numerius artėjantiems savivaldybių merų ir tarybų rinkimams. Laisvės partija išsitraukė numerį 13.

Irtautė Gutauskaitė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

25 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist