Rinkimai Vilniuje

Laisvės partija ieško kandidato į Vilniaus merus

Spalio 8 d. Laisvės partijos Vilniaus skyriaus visuotiniame narių susirinkime paaiškės, kurie iškelti partijos nariai ar draugai sutiks pretenduoti atstovauti Laisvės partijai Vilniaus mero rinkimuose. Kandidatus siūlyti bei kelti iki spalio 5 d. gali visi norintys – atviru kvietimu vilniečiams partija pasidalino rugsėjo viduryje.

„Kaip ir ankstesniuose rinkimuose, laikomės įsipareigojimo būti atviriausia partija Lietuvoje – į demokratinius organizacijos procesus kviečiame įsitraukti visus, kurie gyvena vakarietiškomis, šiuolaikiškomis vertybėmis ir kuriems rūpi, kad jomis vadovaujantis būtų kuriamas Vilnius“, – teigia Laisvės partijos Vilniaus skyriaus pirmininkė Morgana Danielė.

Į kandidatų kėlimo procesą sostinės bendruomenė įsitraukė tikrai aktyviai – vien per pirmąją savaitę pasiūlyta daugiau nei 20 pretendentų. Tarp jų – Seimo vicepirmininkas Vytautas Mitalas, Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė bei viceministras Vincas Jurgutis, Seimo nariai Tomas Vytautas Raskevičius, Ieva Pakarklytė ir Morgana Danielė, Vilniaus meras Remigijus Šimašius ir vicemeras Tomas Gulbinas, Teisingumo ministrė Ewelina Dobrowolska ir kiti.

 

Visuotinio susirinkimo, kuris taip pat bus viešas bei atviras visiems vilniečiams ir miesto svečiams, metu numatoma ne tik išgirsti iškeltų kandidatų sutikimus ar atsisakymus. R. Šimašius pristatys 8-erių metų darbo Vilniui ataskaitą, o partijos politikai diskutuos apie miesto ateities vizijas bei perspektyvas.

„Atvira ir nuoširdi diskusija apie Vilniaus ateitį šiandien – svarbi kaip niekad. Milžiniškas darbas yra miestą ištraukti iš skolų, „pastatyti ant kojų“ ir nukreipti tinkama linkme, tačiau ne ką mažesnis iššūkis laukia sklandžiai perimti šią kryptį ir atrasti tolimesnius, didesnius tikslus, aplink kuriuos galėtų susivienyti miesto bendruomenė“, – diskusiją komentuoja M. Danielė.

Renginys spalio 8 d. vyks Vilnius Tech Park, jo pradžia – 11 val.

 

Laisvės partijos kandidatės ar kandidato į Vilniaus merus rinkimai vyks spalio antroje pusėje.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
21 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
cha cha cha
cha cha cha
9 dienas (-ų)

Kandidatas nuo rudosios ? jus nejuokaujat?

Lietuvis
Lietuvis
9 dienas (-ų)

Tegul ušdaro savo partiją tie narkomanai, iškrypèliai, Sorošo vaikai.

Jonas
Jonas
8 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Lietuvis

I rajona nenoretum kraustytis – ten tikrai ramiau.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button