Vilniaus miesto savivaldybės tarybos Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) ir Laisvės partijos frakcijos sutarė dėl koalicijos sutarties.

Frakcijoms pavyko susitarti dėl vienodo vicemerų skaičiaus savivaldybėje – po 2 vicemerus turės tiek konservatorių, tiek Laisvės partijos frakcijos. Šią informaciją Eltai patvirtino tarybos narė, „laisvietė” Deimantė Rimkutė.

Laisvės partijos frakcijos deleguotų vicemerų atsakomybių numatytos sritys – švietimas ir sportas. Viena iš „laisviečių“ kandidačių į vicemero postą, Eltos turima informacija, yra sostinės savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Donalda Meiželytė.

Iš aštuonių Vilniaus savivaldybės taryboje esančių komitetų, konservatoriai pirmininkus deleguos į 5, o Laisvės partijos frakcija – 3 komitetus. „Laisviečių“ deleguoti pirmininkai vadovaus Sveikatos, Miesto ūkio ir Miesto plėtros komitetams.

Tuo tarpu išrinktas Vilniaus meras, konservatorius Valdas Benkunskas tikina, kad daugiau detalių bus atskleista pirmadienį, kuomet bus pasirašyta koalicinė sutartis.

„Koalicijos sutarties pasirašymas įvyks pirmadienį, tuomet ir paaiškės daugiau detalių”, – Eltai teigė V. Benkunskas.

Eltos žiniomis, koalicinės sutarties pasirašymas pirmadienį vyks 11 val.

Valdančiajai koalicijai Vilniaus savivaldybės taryboje priklausys 28 iš 51 tarybos narių – 19 konservatorių ir 9 „laisviečiai“.

Ignas Dobrovolskas (ELTA)

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

35 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuri Vilniaus ar Niujorko eglė jums gražesnė?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist