34-iose šalies savivaldybėse sekmadienį vyksta merų rinkimų antrasis turas. Rinkimų dieną prie balsadėžių atėjo 45,82 proc. piliečių, dar 10,05 proc. gyventojų savo rinkiminę valią pareiškė iš anksto.

Vilniuje mero posto siekia partijos „Laisvė ir teisingumas“ atstovas Artūras Zuokas ir Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) narys Valdas Benkunskas.

 Šiemet mero rinkimuose nedalyvauja ir trečios kadencijos nesiekia dabartinis miesto meras Remigijus Šimašius.

NAUJAUSIA INFORMACIJA

01:00 val. Vilniaus mero rinkimai baigėsi V. Benkusko perkale su 52,05% rinkėjų balsų, duomenys gauti iš visų 156 apylinkių.

00:45 val. Vilniaus rajono mero rinkimus laimėjo Lietuvos socialdemokratų partijos kandidatas R. Duchnevič su 50,20% balsų.

00:30 val. Vilniaus miesto rinkimuose liko 4 apylinkės iš kurių negauti rezultatai, bet V. Benkunsko pergalė tik tvirtėja. Vilniaus rajone situacija išlieka įtempta ir laukiama paskutinės apylinės rezultatų.

00:15 val. Vilniaus rajono rinkimuose įtempta kova tarp R. Duchnevič ir W. Urban. Skirtumas yra labai mažas ir iš likusios apylinkės žinomo rezultato spėjama, jog R. Duchnevič laimės. Laukiame paskutinės apylinės rezultatų.

24:00 val. (ELTA). Preliminariais Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) duomenimis, Vilniaus mero rinkimus laimėjęs Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų sąjungos atstovas Valdas Benkunskas teigia santūriai besidžiaugiantis pergale ir jau galvojantis apie būsimus darbus. Pirmaisiais savo darbais jis įvardijo politinės komandos ir valdančiosios koalicijos sostinėje suformavimą.

23:50 val. (BNS). Vilniaus mero rinkimus laimėjus konservatoriui Valdui Benkunskui, partijos lyderis Gabrielius Landsbergis sako, jog miestiečiai įvertino jo nuoseklų darbą bei teigė, jog partijos rezultatų regionuose priežastys bus vertinamos.

23:30 val. (BNS). Vilniaus mero rinkimus laimėjęs konservatorius Valdas Benkunskas sako, kad per kadenciją pasieks, jog Vilnius taptų išskirtinis miestas Europoje. „Padarysime taip, kad per ateinančius ketverius metus Vilnius taps išskirtinis ne tik Lietuvos, bet ir Europos kontekste“, – žurnalistams sekmadienio vakarą štabe sakė V. Benkunskas.

23:15 val. Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) atstovui Valdui Benkunskui įsiveržus į priekį Vilniaus mero rinkimuose, jį  su esą būsima pergale sostinės vadovo rinkimuose suskubo pasveikinti dabartinis Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

23:00 val. (ELTA). Konservatorių kandidatui Valdui Benkunskui sostinės mero rinkimuose įsiveržus į priekį ir pralenkus konkurentą Artūrą Zuoką, partijos „Laisvė ir teisingumas“ laikinasis pirmininkas Artūras Paulauskas tikina nesureikšminantis lūžio rinkimų lentelėje. Todėl politikas neskuba skelbti nei pergalės, nei pralaimėjimo Vilniaus mero rinkimuose.

22:45 val. Gavus 117 rinkimų apylinkių rezultatus pirmauja V.Benkunskas

22:30 val. Jau įpusėjo Vilniaus miesto apylinkių rezultatų skaičiavimas. Gauti 99 apylinkių rezultatai, naujausiais duomenimis pirmauja vis dar A. Zuokas, bet skirtumas ypač mažas. Vilniaus rajone likus 15 apylinkių rezultatams laimi W. Urban, nors ir skirtumas sumažėjo, bet išlieka didelis net 59.10%. Už R. Duchnevič 40.03%.

22:15 val. Rinkimų rezultatai Vilniaus mieste keičiasi, A. Zuoko pirmavimas mažėja. Dar nėra duomenų iš Konstitucijos, Taurakalnio bei kitų apylinkių. Vilniaus rajone laimi W. Urban

21:50 val. Gavus 41 rinkimų apylinių rezultatus A. Zuokas vis dar pirmauja, laukiama rezultatų iš diždžiųjų apylinkių

21:30 val. (ELTA). Suskaičiavus pirmųjų rinkimų apylinkių balsus Vilniaus mieste, į priekį išsiveržė partijos „Laisvė ir teisingumas“ atstovas Artūras Zuokas, tačiau konservatorių rinkimų štabo vadovas Andrius Vyšniauskas tikina, kad rezultatas pasikeis, kai paaiškės didžiųjų apylinkių rinkimų rezultatai.

TS-LKD rinkimų štabo vadovas A. Vyšniauskas sekmadienio vakarą žurnalistams teigė, kad šie pirmieji rezultatai susiję Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos rinkėjų parama A. Zuokui.

21:15 val. Gavus 15 rinkimų apylinių rezultatus A. Zuokas vis dar pirmauja, bet procentai mažėja su kiekvienos apylinkės rezultatais.

21:10 val. (ELTA). Lietuvos Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo pirmininkas Vytautas Landsbergis sako, kad antrasis rinkimų į Vilniaus rajono savivaldybės rinkimus turas yra ženklas to, kad pamažu mažėja ilgametis Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) dominavimas šioje savivaldybėje

21:00 val. Naujausiais rezultatų duomenimis Vilniaus mieste vis dar pirmauja A. Zuokas, bet atotrūkis sumažėjo. Šiuo metu duomenys yra tik iš 9 apylinkių.

20:56 val. Kandidatas į sostinės merus Artūras Zuokas piktinasi Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) sprendimu dėl partijos „Laisvė ir teisingumas“ deleguotų rinkimų stebėtojų. VRK panaikino keliolikos savanorių pažymėjimus ir teisę stebėti balsų skaičiavimą. Pasak politiko, tokie sprendimai yra „sunkiai suvokiami“, mat VRK anuliavo ne tik buvusių kandidatų, bet ir partijai nepriklausančių stebėtojų pažymėjimus. Todėl pastarąjį VRK sprendimą partija apskundė, tęsė A. Zuokas.

20:45 val. Atėjus pirmos apylinkės duomenims pirmanau A.Zuokas

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

17 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar vis dar reikalingas paminklas Lukiškių aikštėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.