A. Paulauskas stebisi, kodėl A. Zuoką aplenkė V. Benkunskas: tikėjomės, kad M. Majauskas pasirodys tvirčiau

Komentarai 14

 1. hehe says:

  kas blogiau: vagis ar koncervas? cia tai bent pasirinkimas

 2. Zosė says:

  Nusipelnėme gyventi geriau….pamenat kas kudakavo?

 3. Miestietė says:

  P.Paulauskai jūs tai tikrai ne padėsite laimėti su tokiu veidelius..

 4. Jonas says:

  Manau Zuokas viską pradės tvarkyti iš pagrindų…ir šiaurinę g.,ir Šiaurinį aplinkeli,ir Tarandės tunelį, žalias rodykles greičiau grąžins.SItas manau tik pasroviui plauks, būdamas vicemeru galėjo daugiau įtakoti…

 5. Arvydas Norkūnas says:

  Benkunskas? Tai besivadovaujančių partine konservatorių logika ir negatyviomis emocijomis rinkėjų sprendinys. Konservatoių rinkėjai balsuoja visada aktyviai. Šios dvi rinkėjų grupės deje nesivadovauja miesto vystymo analize, šimašistai konservatyviam rinkėjui tikrai ne prie širdies. Logikos, kad Benkunskas vargu ar tikru konservatoriumi gali būti laikomas nes tęs kiek sušvelnintą šimašistų politiką transporto bei apželdinimo finansavimo klausimuose, tokių rinkėjų mąstysenoje vargu ar pamatysime. Veikia juos ir propoganda, kad tik šimašistai yra tikri europiečiai, vakariečiai. Toks kategoriškas teiginys labai būdingas konservatoriams, kurie nelinkę pripažinti, kad būnant europiečiu reikia griežtai laikytis, jei reikia opozicinių, netgi mažumos pozicijų. Vilniaus teritorinė specifika: plotas ir gyventojų tankumas kaip tik ir reikalauja kuo intensyviau ginčytis su oficialia Briuselio nuomone transporto reikaluose, primenant, kad netgi federatyvinėse valstybėse egzistuoja regioninės specifikos ypatumai… Zuoko kandidatūra šiais reikalais yra kur kas logiškesnė… Emocijas ir aklą partinę ištikimybę, bei nekontroliuojamą nuolankumą Briuselio normoms šiuo atveju reikėtų atmesti.

 6. Lordas says:

  Manau ,ne tik Paulauskui keista,kodėl Bekunskas aplenkė Zuoką,pusei vilniečių kelią klausima

 7. Donatas says:

  Su kuo nepakalbu, visi atsimena “Rubikoną” ir “Abonentą”. Tiesa, edu nebejaunas žmogus. Už Zuoką gal nebent jaunimas balsuoja…?

 8. Vilnius Lietuvių says:

  Už Zuoką???? Tikrai NE!!!!

 9. Vilnietis says:

  P. Palauskai, kaip nusikaltėlį gali remti, būti jo kolega??? Arogantiškas, kitus apšnekantis Zuokas, tikrai ne už tave, nes tu dar ir putkinalaižys.

 10. Onute says:

  Mano manymu Zuokas yra prtingesnis už ta koncervyno benginska ……. ŽMONES BUKITE BUDRUS .

  • Max says:

   Zmones bukite budrus del tokiu komentuotoju bukumo, nes ju atmintis trumpa,kai proteguoja aferista,kisininka,teista asmeni

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar važiuosite (važiuotumėte) į Nidą „Pajūrio ekspresu“ net 7 valandas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist