Vilniaus rajono savivaldybėje po atakos vėluos išmokos, už duomenis paprašyta išpirkos

Komentarai 6

 1. ANTANAS says:

  Tai gal VERTĖTŲ pagalvoti,kas atsitiks,jeigu VISOSE ( medicinos,soc .rūpybos , teisėtvarkos sistemose,) pavyks tokie įsilaužimai bei duomenų NUOTEKIAI )??? Kai kažkas aptingsta, (O TAI YRA ABSOLIUTI DAUGUMA ) suvesti duomenis į NORMALŲ (RAŠYTINĮ ) REGISTRĄ,tai galime tikėtis dar BAISESNIŲ REZULTATŲ… Kas GARANTUOJA ,jog EKSTREMALIU ATVĖJU ( pvz.karinės intervencijos,nenumatytos gamtinės stichijos ) nedings energija ir tapsime Akli , KURTI ir tuo pačiu DURNI ??? Tai gal vertėtų prisiminti SENUOSIUS VISKO UŽRAŠINĖJIMO ir dar su kopijomis LAIKUs… Net Senovės Egipto PAPIRUSAMS NEGRĘSIA jokios kibernetinės atakos… “Sukišti” absoliučiai viską į kibernetinę erdvę NĖRA SUNKU,tačiau verta pagalvoti AR TAI VISIŠKAI SAUGU ir NAUDINGA VISAIS ATVĖJAIS??? Besivaikydami PATOGUMO bei PAŽANGOS kartais SMERKIAME SAVE PRAŽŪČIAI… Kol NEGALIME ir NEMOKAME (arba nenorime) atsakingai tvarkyti turumų duomenų,tol “kiekvienas piemuo”, įvaldęs kompiuterizacijos paslaptis, ir toliau TYČIOSIS iš VALSTYBĖS PAREIGŪNŲ… Taigi – PLUNKSNAKOČIUS BEI RAŠALINES “į dantis” ir PRIE DARBO… Trūksta darbuotojų ?? O tai kiek BEDARBIŲ TARPE MOKANČIŲ RAŠYTI ?? Ak, TRŪKSTA LĖŠŲ ??? Tai už ką TIEMS “SUPER BEDARBIAMS” mokamos pašalpos ??? Kad VALTYBĖJE trūksta normalaus bei “ŪKIŠKO” požiūrio į esamą tragišką,tiek ekonominiu,tiek ideologiniu bei PATRIOTINIU atžvilgiu situaciją – AIŠKU IR BE KOMENTARŲ… tik ,kad niekam “neįdomu” daryti nors kokias išvadas…

  • Gediminas says:

   Dar vienas pavyzdys, kodėl vokiečiai neskuba, kišti pinigų ir duomenų į tuos kompiuterinius debesis. Viena audra su žaibais ir viskam – šakės!

 2. 000 says:

  Galėtų Regitros bazę pravalyt…

 3. Orakulas says:

  O tai kada pateiks atsakymą kas organizavo laiškų siuntimus į mokyklas ir darželis? Žadėjo kad jau tuoj tuoj… Šnypštas… Gal tų kas pasidarbavo negalima atskleisti? O gal tie patys ir vėl darbuojasi po priedanga. Tikslas – pasieti paniką ir baimę, Avinų bandą lengviau kontroliuoti.

  • Pritariu says:

   Į dešimtuką!

 4. Beraščiai says:

  O klaidų kiek 😲

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar važiuosite (važiuotumėte) į Nidą „Pajūrio ekspresu“ net 7 valandas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist