Vilniaus rajono savivaldybė informuoja, kad kovo 5–6 d. Vilniaus rajone vyks Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės 802 pėstininkų kuopos karinio rengimo pratybos, kurių tikslas treniruoti karius savanorius šalies gynybai.

Pratybose dalyvaus apie 70 karių ir 70 šaulių (LŠS) su ginklais. Bus naudojami imitaciniai šaudmenys ir pirotechninės priemonės. Kariai ir šauliai judės su karinėmis ir civilinėmis ratinėmis transporto priemonėmis. Pratybos vyks šviesiu ir tamsiu paros metu.

Intensyviausias karių judėjimas vyks vietovės schemoje raudonai pažymėtose vietovėse: Marijampolio, Rudaminos, Rukainių ir Lavoriškių seniūnijose.

Pratybos – Vanaginės miške

2022 m. kovo 6 d. Vanaginės miške vyks Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės 810 pėstininkų kuopos karinio rengimo pratybos.

Pratybose dalyvaus 75 kariai su ginklais. Kariai judės pėsčiomis ir karinėmis ratinėmis transporto priemonėmis. Pratybos vyks šviesiu paros metu.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

43 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas
Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate šių metų Vilniaus Kalėdų eglę?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.