Rajonas

Vilniaus rajone pradėjo veikti trečia dalijimosi daiktais stotelė „Dėk‘ui“

Sudervės seniūnijoje esančiame Grikienių kaime duris atvėrė dar viena ypatingo populiarumo Vilniaus regione sulaukusi daiktų dalijimosi stotelė „Dėk‘ui“.

Tai jau trečioji Vilniaus rajone esanti unikali nemokamo dalijimosi daiktais stotelė. Nuo praeitų metų spalio 8 d. tokios stotelės veikia Vilniaus rajone esančiuose Vėliučionių ir Pakryžės kaimuose.

Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centro (VAATC) iniciatyva daiktų dalijimosi stotelių tinklas „Dėk‘ui“ pradėjo veikti 2019 m. vasaros pradžioje. Šiuo metu Vilniaus regione iš viso yra 15 stotelių „Dėk‘ui“. Su šūkiu „Jei turi ir gali pasidalinti – atvežk. Jei reikia ir patinka – pasiimk“ iniciatyvos organizatoriai kviečia gyventojus atsakingai vartoti ir suteikti daiktams antrus namus. Stotelėse vieni gyventojai gali palikti jiems nereikalingus, tačiau vis dar veikiančius daiktus, o kiti – juos pasiimti. Atvežti ir pasiimti daiktus iš stotelės gali visi norintys.

 

Praeitais metais oficialiame stotelės „DĖK‘UI“ atidarymo renginyje Vilniaus rajone, Vėliučionių kaime dalyvavęs VAATC direktorius Tomas Vaitkevičius pabrėžė, kad tokių stotelių tinklas skatina mus atsakingiau vartoti ir paragino gyventojus aktyviai naudotis šios stotelės nemokamomis daiktų dalijimosi ir keitimosi galimybėmis, akcentuodamas, kad ši paslauga yra nemokama, o vienintelis mokestis – nuoširdi šypsena ir žodis dėkui. „Juk labai svarbu, kad nebereikalingas, bet tinkamas naudoti daiktas nebus išmestas, o atnaujintas nudžiugins tuos, kam jo labiausiai reikia“, – tuomet Vėliučionių stotelės atidaryme kalbėjo T. Vaitkevičius.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
49 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button