Vilniaus rajono mažiesiems ir suaugusiems gyventojams padaugės pramogų – šiuo metu įrenginėjama 18 multifunkcių aktyvaus laisvalaikio zonų skirtingose rajono vietovėse: Riešės, Juodšilių, Valčiūnų, Kenos, Nevieriškių, Petruliškių, Gudelių, Terešiškių, Kalvelių, Kuprioniškių, Skaidiškių, Pagirių, Pikeliškių, Savičiūnų, Skirlėnų, Grigaičių ir Gineitiškių kaimuose. Nors įrengimo darbai vėluoja, gyventojų prašome kantrybės, visi darbai bus užbaigti ir jau netrukus bus galima džiaugtis naujomis laisvalaikio erdvėmis, kuriose pramogų suras tiek vaikai, tiek suaugę gyventojai.

Šiuo metu įrenginėjimų aikštelių darbai jau eina į pabaigą. Kai kuriose aikštelėse atlikti lauko tvarkymo darbai, kitose – trūksta įrenginių: treniruoklių, vaikų pramogoms skirto investoriaus, suoliukų ir kitų neatsiejamų įrenginių. Visgi, kai kuriose aikštelėse jau yra įrengti treniruokliai ir kitas inventorius, tačiau atkreipiame gyventojų dėmesį, kad jeigu aikštelė yra aptverta stop juostomis, aikštele naudotis draudžiama dėl Jūsų pačių saugumo. Prašome neplėšyti draudžiamų juostų ir nesinaudoti aikštele, kol ji iki galo nebus įrengta.

Darbų rangovai atsiprašo visų gyventojų dėl užsitęsusių darbų ir sukeltų nepatogumų bei pažada, kad jau greitai visos aikštelės bus įrengtos ir tinkamos naudojimui. Pasak rangovų, darbai vėluoja dėl stipriai užsitęsusios žiemos ir nepalankių oro sąlygų, kurios ilgą laiką neleido vykdyti lauko darbų, be to, užsitęsė ir inventoriaus tiekimas.

Planuojama, kad aikštelės bus įrengtos ir tinkamos naudoti jau birželio mėnesį.

Multifunkcės aktyvaus laisvalaikio zonos – tai puiki vieta praleisti laiką visai šeimai. Aikštelės bus pritaikytos įvairaus amžiaus vaikams ir suaugusiems. Vaikai naujose aktyvaus laisvalaikio zonose suras įvairiausių laipynių, spalvotų sūpynių, karuselių, žaismingų namelių su čiuožykla ir kt. Vyresnieji gyventojai galės naudotis lauko treniruokliais ir aktyviai bei sportiškai praleisti laiką.


Vilniaus rajono savivaldybė siekdama kurti gyvenimui ir laisvalaikiui patogią aplinką, pagerinti bendruomenių gyvenimo kokybę kaimiškose vietovėse, kiekvienais metais stengiasi įrengti naujų žaidimų aikštelių vaikams ir laisvalaikio zonų suaugusiems bei atnaujinti anksčiau įrengtas aikšteles.

Jau startuoja projektas „Kompleksiškas Nemenčinės miesto sutvarkymas pritaikant bendruomenės poreikiams: sporto aikštyno, pėsčiųjų-dviračių takų ir viešųjų erdvių įrengimas“. Projekto lėšomis numatyta kompleksiškai išvystyti ir (ar) pagerinti miesto viešąsias erdves: Nemenčinės miesto pėsčiųjų/dviračių takus bei įrengti aktyvaus laisvalaikio infrastruktūrą Nemenčinės mieste prie Kalno ir Vėtrungės gatvių bei įrengti I (pirmą) Nemenčinės sporto aikštyno, esančio adresu A. Mickevičiaus g. 20, Nemenčinės m., Vilniaus r., etapą. Darbus planuojama atlikti iki šių metų pabaigos.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

17 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas
Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kuris metų įspūdis (įvykis) nusipelno 2022-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.