Šiuo sunkiu metu Ukrainai ir jos žmonėms, Vilniaus rajono savivaldybė jau šiai dienai turi galimybę priimti pabėgėlius iš karo niokojamos Ukrainos. Šiai dienai Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centras priims apie 70 vaikų iš Ukrainos. Taip pat ir toliau ieškomos tinkamos patalpos, kuriuose galėtų įsikurti pabėgėliai.

Vilniaus rajonas yra pasiruošęs suteikti visokeriopą pagalbą žmonėms, nukentėjusiems nuo karo Ukrainoje. Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centre jau yra paruoštos vietos priimti pabėgėlius, visiems bus užtikrintos geros apgyvendinimo sąlygos. Šiai dienai svarbiausia yra reali pagalba Ukrainos žmonėms. Šiuo metu dirbame, kad galėtume suteikti realią visapusišką pagalbą ir paramą ne žodžiais, o darbais.

Vilniaus rajono savivaldybė viena pirmųjų atšaukė visas suplanuotas Užgavėnių šventes ir kitus renginius. Išreiškiant solidarumą Ukrainai – Vilniaus rajono savivaldybėje iškabinta Ukrainos vėliava. Ilgamečiams Vilniaus rajono bendradarbiavimo partneriams Ukrainoje buvo išsiųsti palaikymo ir solidarumo raštai, patyrus Rusijos karinę agresiją, kuriuose informuota, kad esame pasirengę suteikti visokeriopą pagalbą bei siūlome apgyvendinti pabėgėlius iš Ukrainos.

Taip pat š. m. kovo 2 d., 13 val. Vilniaus Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje (Antakalnio g. 1, Vilnius) vyks šv. Mišios (lenkų kalba), meldžiantis už taiką ir ramybę Ukrainoje bei visame pasaulyje.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

9 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas
Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate šių metų Vilniaus Kalėdų eglę?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.