Trakai

Trakuose – triatlono varžybos

Jau septintus metus tradiciškai pirmąjį liepos sekmadienį Trakų senamiestį užvaldo geležinės ištvermės vyrai ir moterys – vyksta Trakų triatlono varžybos.

Triatlonas apjungia net 3 sporto šakas – plaukimą, važiavimą dviračiu bei bėgimą.

Sportininkai varžosi dėl geriausio bendro visų rungčių laiko, įskaitant ir laiką, kurį jie praleidžia tranzitinėse zonose.

 

Tranzitinė zona yra erdvė, kurioje triatlonininkai persirengia ir pasikeičia įrangą iš plaukimo į važiavimo dviračiu ir iš važiavimo dviračiu – į bėgimo.

Kaip ir Trakų pusmaratonio metu liepos 7 d. eismas nuo 6.30 iki 15.30 val. Trakų mieste bus ribojamas arba kai kuriose vietose draudžiamas.

Nuo 6.30 iki 15.30 val. eismas bus draudžiamas visoje Karaimų g. iki Rėkalnio transporto žiedo ir atvykstantiems keliu Nr.107 (nuo Kauno magistralės, Vievio, Užutrakio) nebus galimas įvažiavimas į Trakus. Reiks važiuoti Plomėnų g., artimiausia parkavimo vieta – prie turgelio / autobusų stoties (Vytauto g. 90).

 

** Triatlono dalyvių dviračių trasa – Karaimų g. – Rėkalnio žiedas ir link Semeliškių.

Eismas bus ribojamas iki 4709 kelio, 9 km nuo Rėkalnio žiedo iki Semeliškių.

Rėkalnio žiede link Vievio, 107 kelyje, eismas bus praleidžiamas viso renginio metu, tačiau laiko intervaluose 7.50–9.30 ; 11.50–13.00; 13.50–14.50 dėl ten važiuojančių dviratininkų gali būti itin lėtai praleidžiama.

 

** Bėgimo trasa: startas Trakų / Karaimų g. sankirtoje –Trakų g. (iki gaisrinės) – Karaimų g. – Birutėsg. –- Bernardinų ežero pakrantė.

Starto / finišo vieta – Trakų / Karaimų gatvių sankirta ( prie Apžvalgos aikštelės prieš Salos pilį).

Miesto autobusas ir turistinis traukinukas į Trakų senamiestį ir atgal į autobusų stotį iki 15.30 val. taip pat nevažiuos.

 

Rekomenduojame planuojantiems atvykti į Trakus rinktis viešąjį transportą.

Turizmo paslaugų verslo atstovų prašome informuoti užsakovus dėl galimų eismo sunkumų ir kad atvyktų į Trakus anksčiau planuoto laiko.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 
Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button