Trakai

Trakuose pradėjo veikti koronaviruso patikros punktas

Vakar Trakuose pradėjo veikti mobilus koronaviruso patikros punktas, kuriame jau apsilankė 22 žmonės, panorę išsitirti, ar neserga COVID-19. Jame dirba dvi Trakų visuomenės sveikatos biuro darbuotojos ir Lentvario ambulatorijos slaugytoja, imanti mėginius.

Nuo šiol galimybę išsitirti turi rajono savivaldybės gyventojai: nekarščiuojantys bei kontaktus su sergančiuoju turėję ir esantys saviizoliacijoje, iš anksto užsiregistravę telefonu 1808 arba el.paštu www.1808.lt. Punktas dirbs pirmadieniais 12–16 val., trečiadieniais 14–18 val. ir penktadieniais 8–12 val.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro duomenimis mūsų rajone iki šios dienos yra užfiksuoti 162 sergantys COVID-19 gyventojai. Dauguma jų gydosi namuose.

 

Per pastarąją savaitę rajone, kaip ir visoje šalyje, susirgusiųjų koronaviruso infekcija padaugėjo. Deja, užfiksuoti bei įtariami COVID-19 susirgimai Trakų švietimo įstaigose – Trakų gimnazijoje, Trakų ir Lentvario pradinėse mokyklose, Aukštadvario pradinėje mokykloje-darželyje „Gandriukas“. COVID-19 atvejai nustatyti keliose rajono įstaigose bei įmonėse – UAB „Trakų šilumos tinklai“,  Valstybinių miškų urėdijos Trakų regioniniame padalinyje, Lentvario neįgaliųjų draugijoje, Trakų globos ir socialinių pasaugų centre.

Koronaviruso susirgimų nepavyko išvengti Trakų ligoninėje, kur yra jau per dešimt susirgimų ir įrengtas padalinys šia liga sergantiems.

Išaiškinus ligos atvejus, imtasi visų reikiamų priemonių – skubiai atliekami serologiniai (ekspress testai) tyrimai, kontaktiniai asmenys apie situaciją informuoti ir izoliuoti, patalpos išdezinfekuotos. Nustačius susirgimus, skubiai dezinfekuojamos daugiabučių laiptinės, kur gyvena susirgę žmonės.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
6 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button