Trakai

Trakuose bus įžiebta Kalėdų eglė

Gruodžio 4 d. 19 val. Trakų kultūros rūmų YouTube kanale rodomame virtualiame įžiebime Trakų miestą nušvies artėjančių švenčių stebuklai. Emocijomis ir šokiais stebuklų kupiną vakarą pripildys nuostabūs nykštukai iš Šokio teatro „Solė“ (vadovė Sofiko Vyšniauskė) ir, žinoma, Lietuvos Vyriausiasis Senelis Kalėda.

Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiemet, pagrindinė Trakų miesto žaliaskarė vietą rado Trakų Salos pilies fone, Galvės ežero pakrantėje esančioje apžvalgos aikštelėje. Eglės papuošimą inspiravo žvaigždės, kurių apsuptyje ji šiemet ir atsidūrė. Eglutę apgaubusios net 12 000 lempučių sukuria pilnatvės, puošnumo ir magijos pojūtį – tarsi iš dangaus besileidžiančios ir pabirusios baltos žvaigždės kvies pasijusti lyg paukščių take. Manau visą tai negali nesudominti žmonių jaukiai įsitaisius namie su šeima virtualiai stebėti Trakų Kalėdinės eglutės įžiebimo, žmonės domisi renginiu ir jo tikrai laukia.

Virtualų kultūros ratilų kalendorių rasite adresu www.kulturossostine.lt skiltyje „Virtuali kultūros sostinė 2020“, o virtualius renginius stebėkite kiekvieną dieną 19 val. Trakų kultūros rūmų facebook kanale Trakų kultūros rūmai oficialus – YouTube.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!


7 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Arvydas Norkūnas
Arvydas Norkūnas
1 mėnesį

Norisi pareikšti uuojautą trakiškiams, vasarą miestui tikrai nederėjo dėl viruso atsisakyti puikių, neeilinių renginių. Jų išsiilgę trakiškiai neabejotinai su didžiuliu džiaugsmu laukia Kalėdinių džiaugsmų net ir tikrai pavojingu sveikatai metu.

Back to top button