Trakai

Nacionalinės vyrų dienos renginį M-1 pristatė Trakuose (Nuotraukos)

Jau aštuonerius metus Lietuvos vyrai turi savo šventę – Nacionalinę vyrų dieną! Radijo stotis M-1 Nacionalinės vyrų dienos proga kasmet rengia įvairius renginius vyrams: plaukimą ant pripučiamų moterų „Barakuda“, futbolo purve čempionatą „Purvaspirdis“, vandens kovas „Aligatoriai“, o šiais metais su trenksmu pristatė renginį  „Pareina vyrai!.

Šių metų Nacionalinės vyrų dienos himnas nuskambėjo Trakuose,  o  vasaros atidaryti susirinko 16 organizatorių atrinktų, originaliomis aprangomis pasipuošusių komandų iš visos Lietuvos.

Nacionalinė vyrų diena
Nuotr.: M-1

Vaizdinga Galvės ežero pakrantė renginio dieną virto įspūdingų pontoninių vandens trasų zona.  M-1 organizuojamo Nacionalinės Vyrų Dienos renginio  „Pareina vyrai“ dalyvių komandos kaip ir kasmet rungėsi ne tik dėl vyriškos garbės, bet ir dėl  piniginio prizo.

 

Šiais metais nugalėtojais tapo komandos „Bum Bum‘ai“ vyrai iš Kauno. Dar registruojant komandą vaikinai susitarė, laimėjimo atveju, M-1 įsteigtą 1000 eurų prizą išleistų pramogoms kartu.

Atkakliausi kovotojai, bėgantys vandeniu, netruko sušlapti, o išlipę ant kranto juokėsi ir tikino, kad dėl aistringų „Žalgirio“ šokėjų plojimų ir publikos palaikymo, dalyvaus renginyje  ir kitais metais.

Nacionalinė vyrų diena
Nuotr.: M-1
Nacionalinė vyrų diena
Nuotr.: M-1
Nacionalinė vyrų diena
Nuotr.: M-1
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button