Lenkų bendruomenė protestuos prieš mokyklų reorganizaciją Trakuose

Komentarai 8

 1. Agnė 123 says:

  Lenkų mokyklos yra 50proc. Finansuojamos Lenkijos. Todėl tik taupo Lietuvos savivaldybių lėšas. Ugdymas vyksta pagal aukščiausius kriterijus. Mokinius supa jauki, namų aplinka. Vaikai turi jau nuo darželių lietuvių, lenkų, anglų kalbos užsiėmimus. Ir tik belieka džiaugtis, kad vaikai turi tokį aukštą ugdymo lygį. Dalyvauja projektuose, konkursuose, olimpiadose . Šitos gimnazijos puslapyje galime pamatyti vaikų gyvenimo akimirkas ir pasiekimus. Vaikų atvežimas į kitą ugdymo įstaigą kainuos kur kas daugiau . Vaikai važiuos 1.5val į mokyklą. Vilniaus m. mokyklos nepasiruošusios priimti tiek vaikų.

 2. w.hagsrif says:

  tas pigus farsas su bendruomenių mokyklomis turi baitgtis. Nėra nė vieno argumento, kodėl turėtų jos likti.

  • Vaclovas says:

   O ką daryti, kai lietuvių mokytojos ugdo paprotinius – mylimas vaikas-nemylimas, ponas-vergas, velnių ir varlių karalystės – dalykus, o lietuvių vaikai, kažko primokinti, nenori ar nepajėgia mokytis? Aš buvęs mokytojas. Vaiką vesčiau į lenkų mokyklą! Tokia mano nuomonė.

 3. Rokas says:

  Lenkams truputį laikas galva imti naudotis. Jie čia kaip ponai. Valstybė pustuščias jų mokyklas turi išlaikyti, komedija.
  bje ką dirbdamas su jaunimu pastebiu ir kas mane labai erzina, lenkų ir rusų mokyklas baigę naunuoliai su tokiu akcentu kalba, kad apgailėtina, jau nekalbu apei kalbos skurdumą. Toks jausmas, kad atvažiuoja arabai ir daug greičiau kalbą išmoksta, nei jie čia gimdami. Gal galite man paaiškinti?

 4. ... says:

  Jeigu nenori kad tuštėtų mokyklos, tegul gimdo daugiau vaikų.

 5. DEGRADACIJA..... says:

  NIEKUR EUROPOJE NERA TURKISKU, ARABISKU, BALTARUSISKU, RUSISKU AR LENKISKU MOKYKLU . VISOSE SALYSE VISOS VALSTYBINESE MOKYKLOSE STUDIJOS VYKSTA TIK—- VALSTYBINE KALBA…TIK BUVUSIOJE SSSR STALINO LAIKAIS BUVO SUGALVOTA SAJUNGINESE RESPUBLIKOSE PRIVALOMA TVARKA STEIGTI RUSISKAS MOKYKLAS KOLONISTU VAIKAMS O LIETUVOS TSR APIE 1950 ATKURINET DAR IR LENKISKAS MOKYKLAS KAD ATGAUTAME VILNIAUS KRASTE LIETUVIU AR LIETUVISKAI KALBANCIU BUTU KUO MAZIAU….O KAS IDOMIAUSIA KAD VISI LENKAI , T.Y TIE KURIE SAVE LAIKE LENKAIS PO 1945 IKI BERODS IKI 1950 BUVO DEPORTUOTI I LENKIJA….APIE 1990 METAIS ATLIKTAIS TYRIMAIS 80% VILNIAUS KRASTO NELIETUVIU POKARIU YRA ATSIKELE IS BALTARUSIJOS…TO PASEKOJE JEI IKI 1941 DIEVENISKIU KILPOJE LIETUVIAI SUDARE APIE 80% TAI DABAR TEN JU APSKRITAI NELIKO..JEI SALCININKUOSE BUVO DAUGIAU KAIP PUSE TAI DABAR TIK …..13 % TODEL GAL UZTEKS ZAISTI SU TOMIS NESAMONEMIS IR LAIKAS PRADETI ELGTIS EUROPIETISKAI PERTVARKANT VISAS MOKYKLAS VIENODOMIS T.Y KUR STUDIJOS VYKTU TIK VALSTYBINE KALBA. TAI PADARE IR LATVIAI IR ESTAI.

  • Zibalas says:

   Viskas ką parašei yra absoliuti netiesa, nes pats nesi nei užsieny, nei toje pačioje Estijoje buvęs. Gal mažiau gerk, latras.

 6. prieš nacionalistinę says:

  prieš vartojant tokias sąvokas, gal pradžioj reiktų išsiaiškint, ką jos tiksliai reiškia 🙂


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist