Rugsėjo 1 dieną Trakuose, Galvės ežere, atsidarys kino salė – kinas ant vandens. Tai Trakų jaunimo inicijuotas projektas, kurio metu žiūrovai išsinuomoję vandens dviračius, valtis ar laivelius filmą žiūrės plūduriuodami Gavės ežere šalia Trakų pilies.

Šie metai Trakams yra ypatingi – minint 700-ąjį miesto gimtadienį, Lietuvos karaimų metus ir Jaunimo metus, gausybė renginių džiugina visų amžiaus grupių gyventojus ir miesto svečius. Jaunimas norėjo sukurti tai, ko dar nebuvo, kažką kitaip, intriguojančio išnaudojant turimus gamtos ir istorijos išteklius.

„Kiekvienais metais įsitraukdami į projektines veiklas, klausiame Trakų rajone gyvenančių jaunų žmonių, ko jie norėtų, kokių veiklų, renginių ir kiekvieną kartą liekame nustebę jaunimo išradingumu. Kinas ant vandens – toks buvo pasiūlymas. Jo ilgai ir nesvarstėme, juk gyvenant unikalioje vietoje, apsuptoje ežerų, tai puiki alternatyva kino salei. Tad nusprendėme Mokslo ir žinių dieną paminėti kitaip, praleidžiant vakarą ant Galvės ežero ir žiūrint filmą „Nuosavas šnipas“, – jaunimo iniciatyva džiaugėsi Trakų rajono jaunimo turizmo ir laisvalaikio centro direktorė Aušra  Piragienė. 

Jei tik oras bus tinkamas – vakaras laukia įspūdingas. Tad kviečiame visus trakiečius ir, žinoma, miesto svečius pasinerti į kino gelmes Galvės ežere ir žiūrėti  „Nuosavą šnipą“. Kino filmo  režisierius – Peter Segal, vaidina: Ken Jeong, Dave Bautista, Chloe Coleman, Parisa Fitz-Henley, Kristen Schaal.

Kino seansas yra nemokamas, o vandens plaukiojimo priemonę galima išsinuomoti Galvės ežero pakrantėse.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

8 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar į Vilnių turėtų grįžti naktinis viešasis transportas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist