Šiandien, lapkričio 17 d., atidaryta nauja, moderni Trakų autobusų stotis, o penktadienio rytą ji lauks keleivių ir vežėjų.

Nors Trakų autobusų stoties ir prekybos komplekso statybos darbus planuota užbaigti pirmąjį 2023 metų ketvirtį, ji duris atvėrė šiais Trakams svarbių įvykių, renginių kupinais jubiliejiniais metais, įgyvendinant ir kitus miesto gyventojų gerovę kuriančius infrastruktūros projektus. Prieš metus buvo uždarytas senasis stoties pastatas, o šiemet jo vietoje išaugo 2 400 kv. metrų ploto statinys, kurio sąmatinė vertė siekia apie 3,8 mln. eurų.

Naujojo stoties pastato atidarymo ceremonijoje dalyvavo Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius, savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Abucevičienė, pavaduotoja Dovilė Daudaitė, UAB „Trakų autobusai“ direktorius Rolandas Lenkauskas, investuotojo, projektą vykdančios UAB „Trastas“ vadovas Darius Nedzinskas, generalinės rangovės UAB „Binkauskas ir Stašinskas“ atstovai. Kaip ir dera, buvo iškilmingai perkirpta juostelė ir tarti sveikinimo žodžiai.

Stotyje keleivius pasitiks šviesi, šilta ir jauki keleivių laukimo salė, moderni informavimo įranga, o įlaipinimo aikštelėse stebins du ilgai laukti ISUZU „Novociti Volt“ autobusai, kuriuos UAB „Trakų autobusai“ Lietuvoje įsigijo pirmieji. Naujieji autobusai yra visiškai elektriniai, jų emisija nulinė ir į aplinką jie neišskiria anglies dioksido (CO2) dujų. Taip pat UAB „Trakų autobusai“ teritorijoje įrengta nauja elektromobilių įkrovimo stotelė. Taigi, Trakams judant Europos žaliojo kurso kryptimi, keleiviams ir vairuotojams bus siūlomos patogios kelionės ekologišku transportu.

Siekiant patenkinti kuo daugiau Trakų miesto gyventojų ir svečių poreikių, šalia veiks ir AB Lietuvos pašto skyrius, telekomunikacijų bendrovės „Bitė Lietuva“ salonas, gėlių parduotuvė, vaistinė „Benu“, veterinarijos vaistinė „Vet 1“, vieno didžiausių pilstomo alaus tinklų „Alynas“ baras ir prekybos tinklo „Rimi“ parduotuvė.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

34 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naująją Šnipiškių aikštę?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist