Rajonas

Tiltų kaimo bendruomenė atnaujino poilsio vietas

Trakų rajono Tiltų kaimo bendruomenė sėkmingai  įgyvendino projektą ,,Tiltų bendruomenės poilsio vietų atnaujinimas“ pagal Trakų rajono savivaldybės finansuojamą  Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ 2019 metais.

 Projekto metu buvo įgyvendinta  bendruomenės  iniciatyva, skirta viešųjų erdvių ir aplinkos kokybei gerinti. Įgyvendinant projektą buvo įsigyta  reikalingų įvairių spalvų dažų ir  spalvingai  nudažyti, atnaujinti žaidimų aikštelės elementai: suoliukai, sūpynės, smėlio dėžė, žaidimų namelis, čiuožykla. Taip pat baltais dažais buvo perdažyti  patamsėjusios  bendruomenės namų   kolonos, atitvarai, laikikliai, balkonai ir kiti elementai. Atlikti dažymo darbai sukūrė gražesnį žaidimų aikštelės ir bendruomenės namų  pastato vaizdą. Taip pat projekto metu nupirkti  3 lauko suoliukai su  šiukšliadėže,  kurie stovės  prie bendruomenės namų.  

Įgyvendintas projektas sudarys patrauklias sąlygas leisti laisvalaikį Tiltų  bendruomenės nariams, visiems kaimo gyventojams ir atvykstantiems svečiams. Siekiama, kad Tiltai būtų patogūs, tvarkingi, modernūs gyventi ir dirbti ne tik vietos gyventojams, bet ir patrauklūs užsukantiems svečiams, turistams.  Viešų poilsio  erdvių  atnaujinimas – dar vienas  indėlis į gyvenimo kokybės gerinimą Tiltuose. 

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button