Rajonas

Sukurtas virtualus Vilniaus rajono kultūros ir tradicijų žemėlapis

Nuo šiol keliauti Vilniaus rajono kultūros ir tradicijos pėdsakais bus galima ir virtualiai – sukurtas virtualus Vilniaus rajono kultūros ir tradicijų žemėlapis. Virtualus žemėlapis sukurtas Vilniaus rajono savivaldybei įgyvendinant Europos Sąjungos finansuojamą bendradarbiavimo per sieną projektą „Atraskime regiono šaknis iš naujo“.

Vilniaus rajono interaktyvus žemėlapis suskirstytas į 23 rajono seniūnijas. Susipažinti su atitinkamos seniūnijos istorija ir tradicijomis, renginiais, žymiais kultūros objektais ir čia kuriančiomis bei gyvenančiomis žinomomis asmenybėmis galima neišeinant iš namų, o susidomėjus – lankytinus objektus aplankyti ir gyvai.

Interaktyvus žemėlapis taip pat leidžia pasirinkti paieškos kategorijas. Galima susipažinti su visomis Vilniaus rajono įžymiomis vietomis, asmenybėmis, istorija, kultūra ir papročiais, religinėmis bendruomenėmis ir tautinėmis mažumomis. Taip pat yra virtualus turas, kuris pagal pasirinktą keliavimo būdą atrinks ir pateiks galimus objektus.

 

Virtualiai susipažinus su Vilniaus rajono kultūra ir tradicijomis žemėlapis siūlo jau turimas ir įgytas žinias pasitikrinti sprendžiant interaktyvų testą, kurio atsakymai padės virtualiai nupinti unikalią ir nuo Vilniaus krašto neatsiejama margaspalvę verbą.

Žemėlapis šiuo metu pateikiamas lietuvių ir lenkų kalbomis. Netrukus bus sukurtos žemėlapio versijos rusų ir anglų kalbomis.

Žemėlapio internetinė svetainė: https://kulturairtradicijos.vrsa.lt/.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
6 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button