Vilniaus rajonas imsis pokyčių, siekiant užtikrinti sklandesnį ir patogesnį susisiekimą viešuoju transportu. Netrukus bus paleistas bandomasis žiedinis maršrutas, kuri sujungs Nemėžį su rytine Vilniaus dalimi.

„Artimiausiu metu planuojame paleisti Nemėžyje bandomąjį „žiedinį“ maršrutą, kuris apimtų susisiekimą su rytine Vilniaus miesto dalimi (Naujininkų mikrorajonas, Liepkalnis, Vilniaus oro uosto teritorija ir kt.). Dabar tai vyksta tik spindulio principu, t. y. pirmyn-atgal, nevažiuojant platesniu lanku. Ateityje tokio principo maršrutus planuojame paleisti kitose Vilniaus rajono seniūnijose”, – savo socialiniuose tinkluose rašo Vilniaus rajono meras Robertas Duchnevičius.

Taip pat rajonas planuoja su Europos Sąjungos skiriama parama įsigyti 15 elektrinių autobusų.

Pirmadienį Vilniaus rajono savivaldybės komiteto posėdyje buvo aptariama viešojo transporto situacija rajone. Posėdžio metu buvo išskirtos dvi didžiausios viešojo transporto spragos: autobusai arba nevažiuoja, arba važiuoja, bet per retai per naujai išvystytas Vilniaus rajono teritorijas, o kai kurie maršrutai dubliuojasi, kas yra neefektyvu.

Taigi Vilniaus rajonas sieks užtikrinti viešojo transporto reguliarumą, komfortą ir punktualumą, be to transporto valdymas bus koncentruotas „vienose rankose”. Taip pat bus siekiama užtikrinti bendradarbiavimą bei valdomą konkurenciją tarp regioninių savivaldybių ir tarp vežėjų, įvedant tarifinio zonavimo sistemą ir bendrą bilietų sistemą – nurodo Vilniaus rajono meras.

Tai yra pirminės analizės rezultatai, o pokyčiai bus įgyvendinami netrukus.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

53 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist