Rajonas

Nemenčinės sporto mėgėjams dviguba šventė – atidaryta biatlono šaudykla ir rekonstruotas Nemenčinės stadionas

Vakar, rugsėjo 14-ą dieną, Nemenčinėje vyko Vilniaus rajono sporto mokyklos biatlono šaudyklos bei šalia dviejų Nemenčinės Konstanto Parčevskio ir Nemenčinės Gedimino gimnazijų esančio stadiono iškilminga atidarymo ceremonija.

Į net dviejų sporto objektų oficialų atidarymą sugužėjo begalė sporto entuziastų, aplinkinių švietimo įstaigų moksleivių, tėvų, trenerių. Pasidžiaugti kartu su Nemenčinės bendruomene atvyko ir Vilniaus rajono savivaldybės valdžios atstovai: Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, vicemeras Robert Komarovski, Tarybos nariai, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – krikščioniškų šeimų sąjungos Seimo frakcijos seniūnė Rita Tamašunienė, Nemenčinės miesto seniūnas Mečislav Borusevič, Vilniaus rajono savivaldybės Investicijų skyriaus vedėja Dorota Korvin-Piotrovska, Švietimo skyriaus vedėja Lilija Andruškevič, Kultūros sporto ir turizmo skyriaus vedėjas Edmund Šot, Vilniaus rajono sporto mokyklos direktorius Marijan Kačanovski, pirmieji Vilniaus rajono kandidatai į Lietuvos rinktinės sudėtį artėjančioms žiemos olimpinėms žaidynėms Karol Dombrovski ir Diana Rasimovič bei kiti garbūs svečiai.

Tradiciškai ceremonijos pradžioje Nemenčinės Šv. arkangelo Mykolo parapijos klebonas kun. Arūnas Kesilis pašventino naujuosius objektus.

 

Nemenčinė

Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst sveikindama visus susirinkusius nuoširdžiai džiaugėsi, kad pagaliau Vilniaus rajono sportininkai, jaunimas ir vaikai turės gražius bei puikiai įgyvendintus projektus. „Nesvarbu, kad Vilniaus rajono sporto mokyklos biatlono šaudyklos projekto įgyvendinimas šiek tiek užsitęsė, svarbu, kad šiandien visi kartu galime juo pasidžiaugti. Ne kuo mažiau džiaugiuosi dar vienu puikiai įgyvendintu projektu – Nemenčinės sporto stadiono rekonstravimu“, – susirinkusiems kalbėjo merė. Merė taip pat informavo, kad šiuo metu įgyvendinamas yra dar vienas projektas, kurio metu bus atnaujintas Nemenčinės sporto mokyklos administracijos pastatas. „Džiaugiuosi kartu su Jumis, kad tokių projektų dėka Nemenčinė gražėjo, gražėja ir gražės. Noriu padėkoti visiems už nuoseklų darbą, todėl Vilniaus rajonas gali didžiuotis turįs nemažai sportininkų. Linkiu visiems geros sveikatos, laimėjimų ir puikių rezultatų ne tik sportiniame, bet ir asmeniniame gyvenime“, – sveikinimo bei padėkos žodžių, sportininkams bei jų treneriams negailėjo merė.

Pirmasis Vilniaus rajono kandidatas į Lietuvos rinktinės sudėtį artėjančiose žiemos olimpinėse žaidynėse bei buvęs Vilniaus rajono sporto mokyklos auklėtinis Karol Dombrovski visų sportininkų, Lietuvos rinktinės, Sporto mokyklos auklėtinių vardu nuoširdų „ačiū“ tarė vienam pagrindinių naujos šaudyklos projekto iniciatoriui – žmogui, kuris, pasak Karolio, neįmanoma padaro įmanomu, kuris deda visas pastangas bei visą savo laiką skiria sportui ir Sporto mokyklos auklėtiniams – Marijanui Kačanovskiui. „Nuoširdžiai dėkoju tiems, kurie padėjo įgyvendinti šį projektą – Vilniaus rajono savivaldybės merei Marijai Rekst ir visai Vilniaus rajono savivaldybei. Mes tikimės, kad šis objektas tikrai padės mums dar labiau tobulėti ir gerinti mūsų rezultatus“, – dėkojo Karolis Dombrovski.

 

Naujoji Vilniaus rajono sporto mokyklos biatlono šaudykla yra skirta biatlono sportui populiarinti, ja galės naudotis šio sporto profesionalai, taip pat ir tie asmenys, kurie turi nuosavus 22-LR kalibro ginklus ir leidimus jais naudotis. Bendra šio projekto vertė sudaro 340 tūkst. eurų. Projektą finansavo Vilniaus rajono savivaldybė.

Po iškilmingos šaudyklos atidarymo ceremonijos vyko Nemenčinės rekonstruoto stadiono atidarymo iškilmės. „2017-tieji metai paskelbti Sporto metais: pabrėžiama sporto nauda žmogui ir visuomenei, siekiama skatinti fizinį aktyvumą ir sveiką gyvenseną. Modernaus stadiono atidarymas yra puiki dovana ne tik abiejų gimnazijų mokiniams, bet ir visai Nemenčinės miesto bendruomenei. Šios istorinės dienos su nekantrumu laukė mokiniai, jų tėveliai ir visi sportui neabejingi Nemenčinės gyventojai“, – susirinkusius pasveikino Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijos direktorius Tadeuš Grigorovič.

Rekonstravus stadioną sutvarkyta futbolo aikštė, tinklinio ir krepšinio aikštelės, lengvosios atletikos sektoriai, bėgimo takai, pėsčiųjų takai, žiūrovų tribūnos, aptvėrimas, apšvietimas, privažiavimai, inžineriniai tinklai bei kiti elementai. Bendra projekto vertė siekia 840 tūkst. eurų. Projektas finansuojamas Vilniaus rajono savivaldybės, valstybės biudžeto ir ES fondų lėšomis.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button