Lentvaris

Vietoj Lentvario kino teatro – viešoji biblioteka

Daugiau kaip dešimt tūkstančių gyventojų turintis Lentvaris neturėjo tinkamų patalpų kultūriniam miesto gyvenimui, todėl siūlomų kultūros paslaugų kokybė ir forma neatitiko nūdienos aktualijų ir visuomenės poreikių.

Kuriant modernią, šiuolaikišką visuomenės poreikius atitinkančios Lentvario kultūros infrastuktūrą atliekamas buvusio Lentvario kino teatro pastato Klevų al. 20, rekonstravimas ir pritaikymas Trakų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Lentvario filialo ir Lentvario kultūros rūmų veiklai.

Nuotr.: Trakų rajono savivaldybės administracija

Rekonstravus buvusį kino teatrą ir pritaikius jį kultūros rūmų veiklai tikimasi padidinti šios kultūros įstaigos populiarumą ir pritraukti didesnį lankytojų skaičių – šiuolaikiškai sutvarkytuose kultūros rūmuose vyks profesionalaus meno renginiai, pramoginės muzikos koncertai, edukaciniai užsiėmimai, įsikurs žaisloteka, įvairūs klubai. Geresnės sąlygos bus ir mėgėjų meno kolektyvų renginiams. Lentvario ir aplinkinių miestelių lankytojai kultūros renginiuose galės mėgautis komfortabilia ir kokybiška aplinka.

Atnaujintose Lentvario bibliotekos erdvėse bus sudarytos palankios sąlygos skaitytojų kūrybai, darbui ir laisvalaikiui. Biblioteka bus pritaikyta neįgaliesiems.

Projekto vertė daugiau kaip 1 milijonas eurų, iš jų 600 000 eurų finansuojama Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir valstybės biudžeto lėšomis iš 2014-2020m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos įgyvendinimo priemonės „Modernizuoti savivaldybių kultūros infrastruktūrą“, likusią dalį finansuoja Trakų rajono savivaldybė.


Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

7 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button