Lentvaris

Savivaldybė reikalauja pertvarkyti Lentvario daugiafunkcių aikštynų dangą

Lentvario ir Trakų gyventojai piktinasi, kad lig šiol negali naudotis neseniai  įrengtais daugiafunkciais sporto aikštynais. Savivaldybė per teismą reikalauja pertvarkyti Lentvario daugiafunkcių aikštynų dangą.

Lentvaryje, panaudojus Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramą, buvo rekonstruoti prie dviejų – Motiejaus Šimelionio bei „Versmės“ – gimnazijų  buvę stadionai. Tad prieš beveik dvejus metus po rekonstrukcijos viso miesto gyventojai įgijo du daugiafunkcius sporto aikštynus su futbolo aikštėmis, bėgimo takais, kita sporto įranga. Regis, sena miestiečių svajonė sportuoti šiuolaikiškuose aikštynuose išsipildė su kaupu.

Deja, kaip pasirodė po kurio laiko, šiais aikštynais naudotis lentvariečiai negali, nes dangos pagrindai įrengti netinkamai. Per žiemą dalis aikštės nusėdo, paviršius tapo duobėtas, dėl blogai įrengto drenažo telkšo balos, danga neatitinka reikalavimų ir netinkama sportuoti. Buvo pasitelkta ir ekspertų pagalba, o jų pateiktos išvados tik patvirtino nuostatą, kad dangas reikia perdaryti ir nurodė konkrečius būdus bei priemones, kaip tai padaryti.  

 

Tad Savivaldybė pretenzijas pareiškė abiejų rekonstruotų aikštynų rangovui uždarajai akcinei bendrovei „Altitudė“. Tačiau rangovas nesutiko aikštynuose nustatytą darbų broką taisyti. Nesutarimus šiuo metu sprendžia teismas.

Taip pat pateiktos pretenzijos ir dėl broko Trakų sporto aikštyne, kurį įrengė ta pati įmonė.

„Apgailestaujame, kad dėl nekokybiškai atlikto darbo nukenčia visuomenės interesai. Visada skatiname vietines įmones dirbti savame krašte ir tikimės, kad jos  jaus atsakomybę ne tik prieš užsakovą, bet ir prieš rajono gyventojus. Deja, kaip rodo esama situacija, geranoriškumo iš kitos pusės trūksta. Trūkumai bus ištaisyti, tačiau sugaišime laiko daugiau, nei galėtume“, – situaciją apibūdino rajono savivaldybės administracijos  direktorius Darius Kvedaravičius.   

 

Trakų rajono savivaldybė

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
11 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button