Lentvaris

Poilsio zoną prie Lentvario(Graužio) ežero pamėgo ne tik lentvariečiai

Vaizdingą gamtą ir puikią rekreacijos įvairovę ne kur kur nors toli, o tiesiog pačiame mieste galima surasti ne taip dažnai. Lentvaris kaip tik ir yra toks miestas. Praėjusių metų rudenį, kai buvo baigtas projektas Nr. 07.1.1-CPVA-R-905-01-0002  „Poilsio ir rekreacijos zonos prie Lentvario (Graužio) ežero sukūrimas“, miestas įgijo naują vertę.  

Projekto įgyvendinimo metu įrengta bendruomenės poreikius atitinkanti poilsio ir rekreacijos zona prie Lentvario ežero: įrengtos poilsio aikštelės, pėsčiųjų ir dviračių takai, lengvųjų automobilių ir dviračių stovėjimo aikštelės, vaikų žaidimo aikštelės, treniruoklių aikštelės, universalus sporto aikštynas, dvi lauko tinklinio aikštelės, lauko dušai ir geriamo vandens kolonėlės, valčių prieplauka, prieplauka su poilsio aikštele, persirengimo kabinos, ugniavietės aikštelės, inžineriniai tinklai, šiukšliadėžės, atliktas aplinkos sutvarkymas ir apželdinimas, kt. elementai bei pastatytas naujas viešasis tualetas.

Siekiant projekto kompleksiškumo, atnaujintos šios  privažiavimo prie ežero gatvės: dalis Vytauto g., Grafų g. ir gatvė nuo valstybinės reikšmės rajoninio kelio Nr. 4729 Lentvaris–Kariotiškės–Raudonė I iki tvarkomo sklypo ribos. Projekto metu pakeista gatvių danga, įrengti/atnaujinti šaligatviai, įrengta nuotekų šalinimo sistema, įrengtas/atnaujintas apšvietimas.

 

Šis projektas pradėtas 2018 metų pavasarį, jo bendra darbų vertė yra 1,5 mln. eurų, baigtas pernai lapkritį. Graži gamta, šiuolaikiška poilsio infrastruktūra pritraukia ne tik lentvariečius, bet ir svečius iš kitų miestų, Vilniaus.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
6 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button