Netoli Lentvario įpusėjo naujo gyvenamųjų namų projekto „Meduvio alėjos“ statybos darbai. Vieno aukšto, 80m2, A++ energetinės klasės mūriniai namai suprojektuoti 2-4 asmenų šeimai, vertinančiai patogumą ir ekonomiškumą. Numatoma, kad „Meduvio alėjos“ statybų darbai bus baigti 2022 metų 4 ketvirtį.

Kvartalas nuo Vilniaus miesto centro ir Trakų miesto nutolęs vos 15 min. atstumu ir suprojektuotas laikantis vientisos architektūrinės koncepcijos, bei minimalistinio pačių namų dizaino. Statant namus daug dėmesio skiriama jų kokybei, šiluminio sandarumo ir efektyvių vėdinimo sprendimų užtikrinimui, leidžiančių maksimaliai sumažinti sunaudojamos energijos kiekius.

„Nors projektas nedidelis, „Meduvio alėjoje“ telkiama atsakinga, vieninga bei jaunatviška bendruomenė, vertinanti ne tik patogų susisiekimą su miesto centru, bet ir gamtos ramybę bei privatų gyvenimą. Gyvenvietė puikiai tiks šeimoms ar žmonėms, nesižavintiems miesto triukšmu.“ – pastebi Jolanta Iselionienė, „Ober-Haus“ projektų pardavimų koordinatorė.

Projekte įgyvendinami į gyvenimo komfortą orientuoti ir pirkėjų itin vertinami sprendimai: itin apgalvotas vidaus išplanavimas, dideli, grindis siekiantys langai, šildomos grindys ir kt. Skirtingai nuo daugelio kitų, šiame projekte bus pilnai išplėtota bendra kvartalo teritorija: pilnai aptverta, įrengti šaligatviai, lietaus nuotekų sistema, įrengiamas gatvės apšvietimas. Statybų metu naudojamos patikimos medžiagos garantuos projekto ilgaamžiškumą ir tvarumą, suteikiantį pastatui ilgalaikę vertę, o jame gyvenantiems žmonėms – komfortą.

„Mažaaukštės statybos namų kainos pietinėje Vilniaus dalyje yra gerokai mažesnės, tačiau čia yra gerai išplėtota asmeninio ir viešojo transporto infrastruktūra, šalia yra prekybos centrai, vaikų darželiai ir kiti svarbiausi socialinės traukos taškai. Būtent lemia sparčią individualių namų plėtrą šioje miesto vietoje, kurią, neabejotinai, stebėsime ir ateityje.“, – teigia J. Iselionienė.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

24 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Kokio atlyginimo (į rankas) pakaktų, kad būtų įmanoma gyventi sostinėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist