Lentvaris

Lentvaryje bus statomas modulinis vaikų darželis

Lentvaryje iškils pirmasis Trakų rajone modulinis vaikų darželis. Jis bus statomas prie vaikų darželio „Svajonėlė“.

Moduliniai darželiai yra populiarūs Skandinavijoje, yra statomi ir Vilniuje. Šių darželių statyba yra gana sparti, nes jie statomi iš atskirų modulių, o pasikeitus poreikiui, jie gali būti ir lengvai išmontuojami. Moduliniuose darželiuose įrengiama viskas, kas reikalinga ir būtina veikti šiai įstaigai.

Dėl modulinio pastato – ikimokyklinio korpuso prie Lentvario vaikų darželio „Svajonėlė“, Klevų alėjoje 28A, Lentvaryje, įrengimo bei nuomos rajono savivaldybė sudarė sutartį su bendrove „Cramo adapteo“. Šį dokumentą pasirašė rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Karolina Narkevič ir „Cramo adapteo“ modulinių patalpų projektų vadovas Tadas Piekus.

 

Moduliniame darželio korpuse įsikurs dvi 2–5 metų vaikų grupės. Šio darželio statybą numatyta pradėti ir baigti dar šiemet. Vyksta viešieji pirkimai dėl dar vieno modulinio darželio statybos. Jis iškils greta vaikų darželio „Šilas“, čia taip pat veiks dvi vaikų grupės.

Lentvaryje ypač jaučiamas vietų darželiuose stygius, nes miestas – pats didžiausias rajone. Jame gyvena nemažai jaunų šeimų, auginančių mažus vaikus ir patiriančių sunkumų grįžti į darbus, nes mažylių nėra kur palikti. Du modulianiai darželiai šią problemą pastebimai palengvins.

Trakų rajono savivaldybės informacija

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button