Skaisti, lygi veido oda, senėjimo požymių atitolinimas – daugelio siekiamybė. Neretai šiam tikslui pasiekti nepagailima nei laiko, nei pinigų, pasitelkiamos sudėtingiausios procedūros ir prašmatniausios kosmetikos priemonės.
Visgi veiksmingiausi dalykai kartais būna visai paprasti ir nebrangūs, o jiems įgyvendinti prireikia tik šiek tiek noro ir pastangų. Tad ir odos grožį bei jaunystę išlaikyti galima ir pernelyg nenuskriaudžiant piniginės ir neskiriant tam ilgiausių valandų.
Jaunatviškos veido odos paslaptys
Vienas efektyviausių odos priežiūros būdų, padedančių išlaikyti odos elastingumą, sveiką ir jaunatvišką išvaizdą, yra jos masažas. Veido ir kaklo masažas padeda suaktyvinti kraujotaką, pagerinti limfos apytaką, padidinti odos tonusą, atpalaiduoti įsitempusius ar „įdarbinti“ reikiamus veido raumenis, pagerinti kosmetikos priemonių įsigėrimą ir veiksmingumą.
Tai reiškia, kad oda taps skaistesnė, stangresnė, lygesnė, sušvelnės raukšlelės, sumažės patinimai. Kitaip tariant, smarkiai pagerės bendra odos būklė, gali netgi išryškėti veido ovalas ir bruožai. Veido masažas gali netgi pagerinti emocinę būklę bei bendrą savijautą. Po masažo gali atlėgti galvos skausmas, gali padėti spręsti užsikimšusių sinusų problemą.
Žinoma, veiksmingiausia būtų, jei apsilankytumėte pas šios srities profesionalus, kurie reguliariai atliks jums veido masažą. Tačiau jei tokių galimybių neturite, išeitis tikrai yra. Veido masažą galima puikiausiai atlikti namuose savarankiškai.
O kad procedūra būtų dar veiksmingesnė ir malonesnė, jos metu gali būti naudojamos ne tik rankos, bet ir specialios priemonės – veido masažuokliai. Jų įvairovė pakankamai plati, tad aptarkime populiariausius veido masažuoklius, kuriuos galite įsigyti.
Gua Sha akmuo
Tai nedidelė specialios formos plokštelė, išpjauta iš įvairiausių akmenų – tai gali būti rožinis kvarcas, nefritas, ametistas. Tai yra absoliučiai natūralus veido masažuoklis.
Masažas atliekamas laikant Gua Sha akmenuką rankoje ir skirtingais kampais braukant jį odos paviršiumi. Atliekant veido masažą judesiai turi eiti iš centro į šonus, o ant kaklo – iš apačios į viršų. Toks masažas būna pakankamai gilus ir intensyvus, padedantis mažinti patinimus, lyginti veido odą, atpalaiduoti raukšleles.
Voleliai
Veido masažuoklis volelis – pailgas įrankis su dviem skirtingų dydžių besisukančiais akmenėliais. Masažiniai voleliai idealiai tinka švelniam ir atpalaiduojančiam veido masažui, kuris padės sumažinti paakių paburkimus ir patamsėjimus, išryškinti veido kontūrus, švelninti, skaistinti ir lyginti odą. Voleliai gaminami iš rožinio kvarco, nefrito, krištolo ar kitokio akmens.
Masažuojant voleliu, reikia juo švelniai braukyti per odą nuo veido vidurio šonų link. Didesniems veido plotams tiks didesnis akmenėlis, o mažesnysis – paakiams, lūpoms, nosies sričiai. Masažo poveikis dar labiau sustiprės, jei prieš masažą volelį palaikysite šaldytuve.
3D masažinis volelis
Tai Y formos volelis su dviem masažiniais ritinėliais – akmenukais. Šis volelis padeda stangrinti odą ir paryškinti veido kontūrą. Prieš masažą jį taip pat galima pašaldyti. 3D masažinis volelis labai veiksmingas norint sumažinti dvigubą smakrą.
Ledo gaubliai
Veido masažui skirti vadinamieji ledo gaubliai – tai masažo rutuliukai, tinkami raminamajam masažui, mažinančiam paburkimą, gerinančiam kraujotaką, stangrinančiam odą, mažinančiam raukšleles ir išsiplėtusias poras. Prieš naudojimą ledo gaublius irgi reikėtų pašaldyti, kad jie maloniai vėsintų ir gaivintų.
Naudojimo ypatumai
Veido masažuoklis gali būti naudojamas keletą kartų per savaitę arba kasdien. Žinoma, svarbu, kad masažuojama oda būtų švari, kruopščiai nuvalyta. Naudokite slydimą pagerinančią priemonę – serumą ar aliejų. Masažuokliu įmasažuokite priemonę į odą. Judesiai turėtų būti nuo veido vidurio šonų link.