Šalia VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų, Baublio g. 2a, įrengta nauja „Eurovaistinė“. Populiariausiu vaistinių tinklu klientų pripažinta vaistinė šioje vietoje įrengė ir pirmąją Lietuvoje Geros savijautos kliniką.

„Eurovaistinės“ valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė sako, kad gera ir vėl būti vietoje, kur vaistinės paslaugų taip reikia klientams.

„Šiame visos Lietuvos pacientams reikšmingame Santaros klinikų centre mūsų vaistinės nebuvo beveik dvejus metus. 2015 metais dėl tuo metu galiojusio reguliavimo patalpų plotui, buvome priversti uždaryti vaistinę. Sugrįžtame su noru padėti „Eurovaistinės“ klientams ne tik įsigyti reikiamus vaistus, bet ir atidarome čia savo pirmąją Lietuvoje Geros savijautos kliniką“, – pasakoja I. Damulienė.

Geros savijautos klinika sukurta farmacinei paslaugai teikti. Tai atskiras kabinetas, kuriame jau netrukus bus vykdoma vis daugiau įvairių su gera savijauta susijusių paslaugų. Šiuo metu klinikoje be kraujospūdžio ir temperatūros matavimų atliekamos šios nemokamos paslaugos:

– Paviršinių kojų venų būklės tyrimai;

– Kūno svorio, riebalų, raumenų masės, bazinio metabolizmo nustatymas šiuolaikiniu prietaisu.

„Ateityje planuojame klinikoje klientams siūlyti pasitikrinti regėjimą, cholesterolio kiekį kraujyje, cukraus kiekį kraujyje, padėti astma sergantiems žmonėms, teikti sveikos mitybos ir viršsvorio konsultacijos“, – planais dalijasi „Eurovaistinės“ vadovė.

Vaistinė ir Geros savijautos klinikos nuo pirmadienio iki penktadienio dirba 8-19 val., šeštadieniais 9-14 val., sekmadieniais nedirba.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar karinių pratybų metu Vilniuje turi būti skelbiama komendanto valanda?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist