Naujienos

Premjeras: abejočiau, ar pliažo įrengimas – įstatymo pažeidimas

Premjeras Saulius Skvernelis, reaguodamas į „valstiečių“ kreipimąsi į Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK) dėl galimos Laisvės partijos politinės reklamos įrengiant Lukiškių aikštėje paplūdimį, sako, kad, nors ši aikštė nėra tinkama vieta pliažo įrengimui, tačiau, pasak ministro pirmininko, tikėtina, kad šis projektas neprasilenkia su įstatymais.

„Idėja yra puiki, vieta netinkama – buvo tikrai geresnių vietų Vilniuje. Bet daliai vilniečių to reikia, mes matome poreikį, dalis žmonių turi kitokią nuomonę. Kaip visada, kas liečia istorinę atmintį, paminklus, žmonių įamžinimą, tai visi turime nuomonę ir labai dažnai ji būna įvairi. Kas mano, kad tai su rinkimais susijęs projektas, tai ir kreipėsi į VRK. Kiekvienai politinei partijai tokių kreipimusi iki spalio 11 d. dar bus ne vienas“, – trečiadienį Vyriausybėje sakė S. Skvernelis.

Vyriausybės vadovo teigimu, pliažo įrengimą galima būtų sieti su politine reklama, tačiau tai, pasak premjero, tikriausiai nėra pažeidimas.

„Jūs klausimus uždavinėjate, visuomenė diskutuoja, politikai diskutuoja, tai „geresnės“ reklamos politinei partijai nereikia, bet ar tai yra įstatymo pažeidimai, tai aš abejočiau“, – pridūrė S. Skvernelis.

ELTA primena, kad Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga antradienį paskelbė, kad kreipėsi į VRK, prašydama įvertinti „galimai neteisėtus vieno iš Laisvės partijos lyderių Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus bei Laisvės partijos veiksmus, už biudžeto lėšas įrengiant pliažą laisvės kovas menančioje Lukiškių aikštėje ir jį panaudojant savo partijos reklamai Seimo rinkimų kampanijos metu“.


Dainora Karklytė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

5 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button