Naujienos

Pradedamas „Lazdynų baseino“ likvidavimo procesas

Registrų centras antradienį paskelbė apie prasidedantį viešosios įstaigos „Lazdynų baseinas“ likvidavimo procesą. Kaip Eltai sakė įstaigos likvidatorė Jolanta Lukošienė, kol kas skundų iš buvusių darbuotojų nėra gauta. 

Lazdynų baseinas buvo nugriautas 2017 metų vasarą, tačiau apie įstaigos likvidavimą paskelbta tik šią savaitę. Anot J. Lukošienės, procesas gali užsitęsti, nes tebevyksta teisminis ginčas tarp „Lazdynų baseino“ ir „Vilniaus energijos“. 

„Likvidavimas yra gana ilgas procesas ir dar vyksta teisminiai ginčai (su „Vilniaus energija“. – ELTA). (…) Tai šiandien tik pati pradinė stadija, dar nerandame įstaigos dokumentų, kur yra įstatai, kur yra įstaigos pažymėjimas, kad galėtume viską susitvarkyti. Ten darbuotojų jau nėra: nei buhalterio, nei direktoriaus, reikia per 20 dėžių žiūrėti, kur yra kas“, – Eltai sakė J. Lukošienė. 

 

Paklausta, ar su visais darbuotojais buvo atsiskaityta ir ar nėra gauta skundų, ji sakė, kad nėra girdėjusi, jog kas nors turėtų pretenzijų. 

„Kiek žinau, visi darbuotojai yra atleisti, nesu girdėjusi, ar kas turi kokių pretenzijų dėl darbo užmokesčio. Kaip bebūtų, neturiu likvidavimo balanso, nes nuo to ir reikia pradėti, kad matytume, kokios yra skolos ir ką su jomis daryti. (…) Aš taip tikiuosi, kad jei yra nepatenkintų, jie turėtų susisiekti su likvidatoriumi, yra kontaktai, tam dedami skelbimai, kad kreditoriai žinotų“, – kalbėjo J. Lukošienė. 

ELTA primena, kad vietoje nugriauto Lazdynų baseino statomas naujas baseinas turėtų būti baigtas pirmoje šių metų pusėje. Baseiną stato konsorciumas, kuriam vadovauja bendrovė „Irdaiva“. 

 

Kaip spalį skelbė delfi.lt, anksčiau buvo numatyta, kad Lazdynų baseino statybos kainuos beveik 21,8 mln. eurų, tačiau numatyta suma išaugo iki 22,6 mln. eurų.

Kornelija Mykolaitytė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button