Naujienos

Plaukimas su šunimis ant irklenčių – dar visai nauja ir daugeliui neatrasta pramoga

Irklenčių klubas „Sup-board“  ir laida „Gyvūnų manija“ surengė nemokamą renginį, kuriame visi norintys galėjo tai išbandyti. Užsienyje plaukimas su savo augintiniais visiškai įprastas reiškinys. Šunys kartu su savo šeimininkais ne tik plaukioja ežeruose, bet ir skrodžia bangomis jūrose ar vandenynuose. Nors šį kartą plaukė tik šunys, organizatoriai neatmeta galimybės surengti plaukimų ir su katėmis ar kitais augintiniais. Renginyje dalyvavo daugiau nei penkiolika keturkojų mylėtojų ir dar daugiau jų augintinių. Kai kurie atvyko su keliais šunimis ir ant irklenčių lipo trise.

Daugeliui šunų tai buvo pirmasis plaukimas ant irklentės, tiesa, kaip ir kai kuriems šeimininkams. Šunys įvairaus dydžio: nuo mažosios svorio kategorijos mopsų, ši cu iki sunkiasvorių auksaspalvių retriverių ir samojedų. Didesnieji drąsiai šokdavo nuo irklentės ežero viduryje ir smagiai pasimaudydavo. Buvo ir tokių, kuriuos labiausiai domino antys, todėl grėsmė išsimaudyti kilo ir šeimininkams. Mažieji trypčiojo ant irlenčių ir smalsiai reagavo į kitus plaukimo dalyvius. Aktyvesni bandė užšokti ant kitų irklenčių ir padraugauti su kitais plaukikais.

„Turiu du mopsus: Rudolfą ir Knopkę. Rudolfas yra tikras vijurkas, niekada nenusėdi vietoje, yra bandęs kartu su manimi ir vandenlente plaukti, todėl buvau galvojusi ant irklentės imtis tik jį. Bet širdis neleido jų išskirti, tai pamėginau ir Knopkę užsikelti, kuri dėl savo apvalesnių formų nėra gera plaukikė, todėl šiek tiek bijojau. Tikėjausi, kad krisime, tad dėl viso pikto dėjausi hidrokostiumą, bet… Viskas pavyko net labai gerai. Vyresnioji kaip kokia senjora sėdėjo ramiai prie kojų, o mažasis vis davėsi, vis marširavo iš priekio į galą – buvo man iššūkis išlaikyti balansą”,- pasakoja viena iš renginio dalyvių, tinklaraščio apie pirmus kartus “Pirmi kartai” autorė Simona Liaudanskytė.

 

Kita plaukimo dalyvė, laidos „Gyvūnų manija“ vedėja Monika Juodeikaitė  pasakoja, kad su savo šunimi ant irklenčių plaukia jau ne pirmą kartą: „Mačiau daug nuotraukų internete, kur irklentininkai smagiai laiką leidžia su savo augintiniais, pagalvojau, kad ir man reikia išbandyti. Mano šuo tikrai geras ir paklusnus, todėl iš karto žinojau, kad didesnių problemų nekils. Kol šuo ramiai sėdi tai labai paprasta, bet kai nusprendžia ant irklentės pasivaikščioti – reikia labiau pasistengti norit išlaikyti stabilumą. O daugiau viskas gerai, tikrai dar išbandysim upę ir jūrą.“

[FAG id=15154]
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button