Naujienos

Pažiūrėkite, kaip atrodo kovos su koronavirusu epicentras Santaros klinikose (nuotraukų galerija)

Sukasi skaitliukas. Auga užsikrėtusiųjų, sergančiųjų skaičius. Didėja įtampa visuomenėje – vieni baisisi situacija, kiti ja netikti. Nekinta tik vienas dalykas – po ligoninės stogu dirbančio personalo susikaupimas, atsidavimas.

Dar vienas pacientas, dar viena gyvenimo istorija, dar viena nerimo užlieta šeima.

Menkai kas žino, kiek medikų rankų prisiliečia prie kiekvieno paciento, kiek galvų vienu metu virš jo palinksta, kol nustatoma diagnozė, randamas tinkamiausias gydymo būdas, kasdien stebima, ar būklė gėrėja.

 

Daugelis norėtų nors akies krašteliu dirstelėti už priėmimo-skubios pagalbos, palatų durų ir įsitikinti savomis akimis, kad jų artimasis prižiūrėtas, nepamirštas, gydomas.

Deja, ligoninė – ne muziejus ir tokioje vietoje, kur vyksta kova su pavojingu virusu, ekskursijos neorganizuojamos.

Vis tik ta paslapties skraistė retkarčiais virsta ginklu, naudojamu prieš tuos, kurie dirba savo darbą gelbėdami gyvybes.

 

Kviečiame pasižvalgyti po sustabdytų akimirkų galeriją ir linkime, kad niekada netektų su medikų darbo kasdienybe susipažinti patiems, „iš vidaus“. Linkime visiems kuo geriausios sveikatos, o jeigu ji sutriktų – ramybės ir pasitikėjimo profesionalų komanda.

Savanoriškais pagrindais VUL Santaros klinikų karštuosiuose taškuose akimirkas įamžinęs fotografas Vidmantas Balkūnas savo nuotraukas padovanojo VUL Santaros klinikoms. Šiais kadrais gali naudotis visos žiniasklaidos priemonės neatlygintinai norėdamos iliustruoti koronaviruso infekcijos COVID-19 sukeltą situaciją Lietuvoje. Prie nuotraukų prašytume pažymėti autorių ir vietą (VUL Santaros klinikos).

Nuotraukos: Vidmanto Balkūno

 

Nuotraukos: Vidmanto Balkūno

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
46 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button