Savivaldybė pasirūpino, kad šiemet Vilniuje nuo centro nutolusiuose rajonuose prie mokyklų būtų įrengta 11 atvirų nemokamų čiuožyklų. Pernai tokių čiuožyklų buvo penkios. Pirmieji ledo tvirtumą jau šiandien galės išbandyti Naujamiesčio, Fabijoniškių, Antakalnio ir Naujosios Vilnios rajonų gyventojai.  Kituose sostinės rajonuose ledas vis dar auginamas – išbandyti jas bus galima paspaudus didesniems šaltukams.

Pasidžiaugti žiemos pramogomis vilniečiai galės visai netoli savo namų – jau šiandien bus atvertos dvi čiuožyklos Fabijoniškėse šalia Simono Stanevičiaus progimnazijos (Stanevičiaus g. 25) ir Fabijoniškių pagrindinės mokyklos (P. Žadeikos  g. 2), Naujamiestyje šalia Naujamiesčio mokyklos (T. Ševčenkos g. 17), Antakalnyje (Antakalnio g. 33) ir Naujoje Vilnioje prie Barboros Radvilaitės pagrindinės mokyklos (Genių g. 8/4).

Kitų čiuožyklų ledo tvirtumą gyventojai galės išbandyti paspaudus didesniems šaltukams – šiuo metu čiuožyklose auginamas ledas. Jos taip pat įsikurs šalia mokymo įstaigų: Minties gimnazijos (Erfurto g. 23, Lazdynai), Grigiškių Šviesos gimnazijos (Šviesos g. 16), Trakų Vokės gimnazijos (Trampolio g. 5), Sofijos Kovalevskajos gimnazijos (Dūkštų g. 30, Šeškinė), Taikos progimnazijos Justiniškėse (Taikos g. 57) ir Baltupiuose šalia Baltupių progimnazijos (Didlaukio g. 23).

Skaičiuojama, kad vienai čiuožyklai įrengti prireikė apie 20–30 kub. m vandens, o visoms – apie 220-330 kub. m. vandens. Su tokiu kiekiu vandens galima pripildyti apie 1 500 standartinių vonių.

Čiuožyklas rengianti Vilniaus savivaldybė tikisi, kad vilniečiai apsidžiaugs, kai žiemos pramogos atkeliaus tiesiai į jų kiemus. Savivaldybė  kviečia gyventojus elgtis draugiškai ir atsargiai, pasirūpinti, kad pramogauti būtų smagu visiems – ir mažiesiems, ir suaugusiems. Nemokamas čiuožyklas įrengė savivaldybės kontroliuojamos bendrovės „Vilniaus vandenys“ ir „Grinda“. Visos čiuožyklos nemokamos – vilniečiams tereikia turėti savo pačiūžas.

Praėjusiais metais savivaldybė buvo įrengusi penkias nemokamas čiuožyklas prie mokyklų ir jos buvo labai lankomos, todėl šiemet pasirūpinta, kad dar daugiau vilniečių galėtų aktyviai ir smagiai pramogauti kartu su vaikais ir bičiuliais savo gyvenamajame rajone.  Čiuožyklos veiks tol, kol leis oro sąlygos.

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris Vilniaus projektas nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist